reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja dzisiaj w pracy ledwo zyje. W nocy mnie zlapal taki bol brzucha i biegunki i tak do rana. Wzielam tabltki na biegunke zeby sie nie usrac pracy ale co z tego jak brzuch tak boli 😭😭😭😭😭😭😭😭 Caly czas jakies skurcze. Nie wiem od czego. Jadlam wszystko dozwolone, leki te co zawsze 😢😢😢 Caly dzien mam zepsuty a mialam tyle zaplanowane... Wolnego oczywicie nie wezme bo niedlugo bede musiala isc na jakies L4. Do tego ta nowa mnie tak denerwuje 😡😡😡😡😡😤😤😤😤😤😤😤 ta co pisalam ze ja lubie ;) Nic jeszcze nie ogarnia po takim czasie 😡😡😡😡 zamiast mnie odciazac od pracy to jeszcze doklada bo musze ja pilnowac i wszystko po niej poprawiac ... a mnie dzisiaj tak brzunio boli 😭😭😭 Niech ten dzien sie juz konczy...
Jak się czujesz? Przeszło?
 
reklama
To brudzenie to myśle nic griznego ale rozumiem Twoj strach i szok rano. :( najwazniejsze ze juz lepiej. No no masz zestaw [emoji6] ja rumianku nieee ale miete moge wypic;) Twoja kolejna wizyta kiedy?
Dopiero 21 lutego. I wtedy już powinien być zarodek i serduszko. Nic. Pozostaje mi sikac na patyk co kilka dni. ;)
 
Przypomnialo mi sie jak kiedys juz dawno szlam na ngach z pracy i tez czulam ze mnie cos bierze a przechodzilam obok pizzeri i jak poczulam te zpachy to rzyglam przy ludziach na chodniku :o😅 Dzisiaj mi nie wiele brakowalo jak weszlam do apteki ale to chyba dlatego jak uslyszalam ile mam zaplacic ;) Odebralam swojeleki do stymulacji i z e swoimi jakimis tam smectami i electrolitami zaplacilam 1000 zl ;) W piatek musimy zaplacic 1500 zl bo 500 zl za lukasza badanie nasienia i jeszcze musimy oboje zrobic badania zakazne. Ja to juz chyba 3 raz robie ;) Mam nadzieje ze to juz bedzie wszystko...
 
Jutro kupimy te śliwki. Bede próbować. Bo siemie mam..ale to tak jesc w calosci? Surowe? Jestem zielona ;)
Ja mialam 14.01. Lekarze liczą po swojemu te tygodnie tez tego nie rozumiem;) czyli serduszko bedzie. Dawaj nam tu znac. Ja zajrze rano i kciuki zacisniete:)
Ja jadlam lyzke tego i popijalam szklanka wody. Nie bylam w stanie zrobic zawiesiny i wypic, zbyt mnie obrzydzalo.
Na mnie takie dzialalo, no i wlasnie sliwki, kiszonki i duuuzo wody.
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Jestem zupełnie nowa i chciałam się przywitać :) próbowałam przeczytać cały wątek, ale jest tego tyle, że koniec końców zrezygnowałam! Tyle co udało mi się zobaczyć skłoniło mnie do dołączenia do Was :) Dajecie tyle otuchy i wiary człowiekowi, że naprawdę można odzyskać pogodę ducha.
Ja dopiero zaczynam walkę o swoje szczęście.
 
Do góry