reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Liliana87 czy juz lepiej? Mam taka nadzieję! Jestem najlepszym przykladem ze po krwawieniu nie wszystko skonczone wiec u Ciebie takie brudzenie tez napewno nie przekresli niczego.:) o matko my to się mamy...moj lekarz mi powiedzial ze teraz strach bedzie mi zawsze towarzyszył. No i mam czytac ksiazki a nie internety czytac;) @Artemida90 jutro usg:):) to juz bedzie serduszko? Kiedy Ty mialas transfer przypomnij mi:)
P.s. dziewczyny co na zaparcia:(:( chce mi sie a nie mogę:(
Dużo pić, śliwki, kawa. A najlepiej płatki owsiane z otrębami i śliwkami suszonymi na maślance. Plus siemię lniane.
 
Ja na zaparcia pije babkę płesznik, ona jest dobra na wszystko i w ciąży też pomaga
Potwierdzam, stosowałam. Tylko czasem potrafi porządnie przeszurać jelita.
 
Lepiej. Dziękuję. Jeszcze troche budzę ale myślę,że to pozostałości lecą. Na szczescie nic przy tym nie boli. Mam nadzieje,ze jutro już będzie dobrze.
Ja jak mi się chce A nie mogę stosuje czopek gkkcerynowy. Zawsze mam je w lodówce.. Ja sie śmieje do mojego męża,ze moj happy meal to czapki i runianek;) bo na ból brzucha tylko rumianek mi pomaga. A właśnie, można w ciąży rumianek??
Tak bardzo zazdroszczę Artemodzie, ze już jutro zobaczy swojego Kropusia [emoji7]
To brudzenie to myśle nic griznego ale rozumiem Twoj strach i szok rano. :( najwazniejsze ze juz lepiej. No no masz zestaw 😉 ja rumianku nieee ale miete moge wypic;) Twoja kolejna wizyta kiedy?
 
reklama
Jestem właśnie po wizycie, jest 8 pęcherzykow czyli dupy nie urywa... Estradiol 1700, jtr wizyta i w czwartek punkcja, a wtorek transfer 5-dniowych zarodków... Miały być 3 dniowe ale ze wypada niedziela to będą 5-cio😊
Ale mnie wkurwił lekarz dziś, pytam czy mogę Odrazu do pracy wrócić, a on ale jak? Jak pani zajdzie to na zwolnienie...
Ja mówię, że nie da się w Angli iść na zwolnienie, to nie Polska... A on to po co my się w ogóle tu spotykamy....
Chyba lewą nóżką wstał dziś... Mógł milej to powiedzieć też bym zrozumiała
Ja ostatnio bralam z Polski zwolnienie. Przetlumaczulam i zawiozlam do pracy. Bez problemu przeszlo . Jeszcze nie chcialam zeby ktos wiedział co sie dzieje u mnie i lekarz napisal leczenie objete tajemnica😉
 
Do góry