reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny.
Jestem zupełnie nowa i chciałam się przywitać :) próbowałam przeczytać cały wątek, ale jest tego tyle, że koniec końców zrezygnowałam! Tyle co udało mi się zobaczyć skłoniło mnie do dołączenia do Was :) Dajecie tyle otuchy i wiary człowiekowi, że naprawdę można odzyskać pogodę ducha.
Ja dopiero zaczynam walkę o swoje szczęście.
Super. Zostan z nami. Opowiedz troche o sobie ;)
 
reklama
Nie czytałam, zaraz zerknę na opis
Ja chyba troche lepiej wlasnie sie zmuszam i jem sucharki a wiecei ze lukasz mi specjalnie kupil cole w puszce wypilam ja i jakby lepiej ? @fredka84 czytalas kiedys AFTER? Ja mam tego trzy tomy juz dawno kupilam i nie moglam sie zebrac. To takie chyba dla nastolatek ale czasami trzeba i takie. Jest nawet film na podstawie tej ksiazki. Bardzo mnie tylko jeszcze glowa boli. Jak ja bym chciala zeby juz jutro bylo dobrze. To wszystko przez te pogody. Caly czas cieplo.
 
Też miałam 8 pobranych
8 dojrzałych komórek to super wynik. Lekarz przed stymulacją na moje niekończące się pytania w których padło m.in. ile tych komórek najlepiej wyprodukować odpowiedział 10 sztuk. Potem jak pytałam ile zapłodnić to stwierdził, że w moim wieku statystyka podpowiada najlepiej 8.
 
Jutro kupimy te śliwki. Bede próbować. Bo siemie mam..ale to tak jesc w calosci? Surowe? Jestem zielona ;)
Ja mialam 14.01. Lekarze liczą po swojemu te tygodnie tez tego nie rozumiem;) czyli serduszko bedzie. Dawaj nam tu znac. Ja zajrze rano i kciuki zacisniete:)
Siemię gorąca woda, ale nie wrząca zalej i odczekaj z 15 min, zrobi się taki glutek który wypijesz i po niedługim czasie powinno zadziałać 💩
@Artemida90 pisala o śliwkach, ja ostatnio nie miałam czasu zjeść śniadania wiec wzięłam garść suszonych moreli i jadłam po drodze, ledwo do pracy dojechałam 🤣🤣🤣
@fredka84 poleca babkę plesznik tez dobra, wszystkie metody przesterowalam i wszystkie działają 😁
 
@bazylia 128 jak się czujesz? Lepiej trochę?
@Netiaskitchen a ty kochana jak tam? Nic nie boli?
Ja właśnie pierwszy raz robię słonecznikowiec, przyjeżdżać na ciacho [emoji12]
No jest lepiej niż myślałam😊
Fakt, boli, ale nie brałam na razie żadnych leków i spoko wytrzymuję. Jak wracaliśmy do domu to mnie trochę zemdliło i czułam się beznadziejnie, ale minęło to dość szybko. Staram się pić dużo,aktualnie kefir (bo to 2w1 i picie i białko😊). 2 razy się zapomniałam i podniosłam małego, ale tak to się oszczędzam dziś.
Slonecznikowiec brzmi mega!!! Jak zawiera pestki słonecznika to ciasto dla mnie!!! 😋😋😋😋Wrzuć fotę koniecznie 😊
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem dlaczego ja nigdy nie mam zatwardzen. Zawsze myslalam ze jak sie ma zatwardzenie to trzeba mocniej cisnac 😅 U mnie zazwyczaj w ta druga strone. Ale to tez nie jest przyjemne. Na miescie mam obczajone gdzie w razie czego moge isc do ubikacji...
 
reklama
Przypomnialo mi sie jak kiedys juz dawno szlam na ngach z pracy i tez czulam ze mnie cos bierze a przechodzilam obok pizzeri i jak poczulam te zpachy to rzyglam przy ludziach na chodniku :o[emoji28] Dzisiaj mi nie wiele brakowalo jak weszlam do apteki ale to chyba dlatego jak uslyszalam ile mam zaplacic ;) Odebralam swojeleki do stymulacji i z e swoimi jakimis tam smectami i electrolitami zaplacilam 1000 zl ;) W piatek musimy zaplacic 1500 zl bo 500 zl za lukasza badanie nasienia i jeszcze musimy oboje zrobic badania zakazne. Ja to juz chyba 3 raz robie ;) Mam nadzieje ze to juz bedzie wszystko...
No to poszalalas.. Ale tyle nas kosztują leki. Ja te zakaźne bede robila 4 raz.. marek już robił 2 razy.
Z tym rzyganiem.... Ja nienawidzę. Boję się po prostu bo wtedy mnie zalewają poty, dretwieja ręce i mam delirke jak niezły żul z dworca..
 
Do góry