reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale dlaczego 8 to mało? Jeśli są dojrzałe i duże to wydaje mi się że to nie jest mało. Ważne ile uda się utworzyć zarodków. A jeśli wszystkie będą się nadawały? Ty chcesz mrozic komórki jajowe czy same zarodki?
No naczytałam się jak dziewczyny mają po 22 komórki po punkcji i tak 8 mało mi się zdawało 😕 nie chce komórek mrozić, zarodki same
 
reklama
Ja ostatnio bralam z Polski zwolnienie. Przetlumaczulam i zawiozlam do pracy. Bez problemu przeszlo . Jeszcze nie chcialam zeby ktos wiedział co sie dzieje u mnie i lekarz napisal leczenie objete tajemnica😉
Też tak zrobię na pierwszy tydzień po transferze, a później jak się okaże że się uda to bd myśleć dopiero ☺️
 
Muszę Wam to pokazać. Mój koteł sam przyszedl i mi się w nogi położył.. odkąd mu jajca obcielismy to wydoroslal i rzadko się kładzie kolo nas. Niby jest zawsze bliziutko ale głaskać się nie przychodzi, robie to tylko jak jest bardzo śpiący i leży albo skubany jak chce jesc, to wtedy się przymila.. A teraz sie położył mi w nóżkach i czuje takie ciepelko
emoji7.png
emoji7.png
Zobacz załącznik 1078583
Teraz to ja ze swoimi na transfer pojadę [emoji23]
No właśnie

Zobacz załącznik 1078594

Moja tez mi nogi grzeje [emoji76] zmówiły się


A mój mąż wrócił od lekarza no i jest wyrok - zapalenie płuc - tydzień w domu z antybiotykiem

Mój dzisiaj tez przychodził się przytulic jak bylam zdenerwowana. Chyba dzisiaj koci dzień.

Ja obudziłam się 15 minut temu. Padlam ze stresy jak wróciliśmy z transferu ok 14.
Teraz juz "tylko" czekanie 14 dni na bete.

Co do zwolnień to ja też głupia nie biorę. Histero miałam robione miejscowo 300 km od domu a następnego dnia byłam już w pracy. Nie biorę zwolnienia żeby uniknąć pytan.
 
@Liliana87 czy juz lepiej? Mam taka nadzieję! Jestem najlepszym przykladem ze po krwawieniu nie wszystko skonczone wiec u Ciebie takie brudzenie tez napewno nie przekresli niczego.:) o matko my to się mamy...moj lekarz mi powiedzial ze teraz strach bedzie mi zawsze towarzyszył. No i mam czytac ksiazki a nie internety czytac;) @Artemida90 jutro usg:):) to juz bedzie serduszko? Kiedy Ty mialas transfer przypomnij mi:)
P.s. dziewczyny co na zaparcia:(:( chce mi sie a nie mogę:(
jelitowka ;)
 
@bazylia 128 jak się czujesz? Lepiej trochę?
@Netiaskitchen a ty kochana jak tam? Nic nie boli?
Ja właśnie pierwszy raz robię słonecznikowiec, przyjeżdżać na ciacho [emoji12]
Ja chyba troche lepiej wlasnie sie zmuszam i jem sucharki a wiecei ze lukasz mi specjalnie kupil cole w puszce wypilam ja i jakby lepiej ? @fredka84 czytalas kiedys AFTER? Ja mam tego trzy tomy juz dawno kupilam i nie moglam sie zebrac. To takie chyba dla nastolatek ale czasami trzeba i takie. Jest nawet film na podstawie tej ksiazki. Bardzo mnie tylko jeszcze glowa boli. Jak ja bym chciala zeby juz jutro bylo dobrze. To wszystko przez te pogody. Caly czas cieplo.
 
reklama
Do góry