reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny
Jestem 6dpt ,strasznie się denerwuje czy się udało
Podano 2 zarodki w 5d
7 dnia miałam mikro skurcze takie delikatne
A teraz mam meeega wzięty brzuch jak w 5 miesiącu
Myślicie ze to dobre objawy i kiedy zrobić betę ?
Kazali zrobić 10dpt
 
Cześć dziewczyny
Jestem 6dpt ,strasznie się denerwuje czy się udało
Podano 2 zarodki w 5d
7 dnia miałam mikro skurcze takie delikatne
A teraz mam meeega wzięty brzuch jak w 5 miesiącu
Myślicie ze to dobre objawy i kiedy zrobić betę ?
Kazali zrobić 10dpt
Nawet możesz zrobić dziś a już jutro to na bank coś już powinno być. Powodzenia.
 
Hej dziewczyny. Ja dziś wstalam i cala wkładka brązowa [emoji24][emoji24][emoji24] nie mam żadnych boli, ale od razu zrobilo mi sie gorąco A po chwili zebrało mnie na wymioty.. chyba ze stresu. Jestem teraz caly tydzien sama w pracy;( mam nadzieję,ze to coś od aplikacji.. będę obserwowała, jej, tak boje ;(
 
Hej dziewczyny. Ja dziś wstalam i cala wkładka brązowa [emoji24][emoji24][emoji24] nie mam żadnych boli, ale od razu zrobilo mi sie gorąco A po chwili zebrało mnie na wymioty.. chyba ze stresu. Jestem teraz caly tydzien sama w pracy;( mam nadzieję,ze to coś od aplikacji.. będę obserwowała, jej, tak boje ;(
Kochana spokojnie, przecież sama wiesz że na forum tyle takich przypadków [emoji846].
Będzie dobrze, dobrze że to nie żywa krew [emoji846]
 
Hej dziewczyny. Ja dziś wstalam i cala wkładka brązowa [emoji24][emoji24][emoji24] nie mam żadnych boli, ale od razu zrobilo mi sie gorąco A po chwili zebrało mnie na wymioty.. chyba ze stresu. Jestem teraz caly tydzien sama w pracy;( mam nadzieję,ze to coś od aplikacji.. będę obserwowała, jej, tak boje ;(
Spokojnie kochana to pewnie po progesteronie
 
reklama
Do góry