reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny. Ja dziś wstalam i cala wkładka brązowa [emoji24][emoji24][emoji24] nie mam żadnych boli, ale od razu zrobilo mi sie gorąco A po chwili zebrało mnie na wymioty.. chyba ze stresu. Jestem teraz caly tydzien sama w pracy;( mam nadzieję,ze to coś od aplikacji.. będę obserwowała, jej, tak boje ;(

Kochana wiem jak to teraz wyglada, wiem co przezywasz i wiem ze niewiele Cię uspokoi. Ale wiedz ze i ja i @NadziejaJest również miałyśmy nawet krwawienia i u nadziejki wszystko było dobrze. Mam cicha wiarę ze i u mnie jutro zobaczę piękny zarodek. Obserwuj jak to się rozwinie i zwróć uwagę czy boli cię brzuch okresowo. To były pierwsze pytania mojej doktor kiedy zadzwoniłam. Trzymaj się i dawaj znać co się dzieje
 
reklama
Kochana wiem jak to teraz wyglada, wiem co przezywasz i wiem ze niewiele Cię uspokoi. Ale wiedz ze i ja i @NadziejaJest również miałyśmy nawet krwawienia i u nadziejki wszystko było dobrze. Mam cicha wiarę ze i u mnie jutro zobaczę piękny zarodek. Obserwuj jak to się rozwinie i zwróć uwagę czy boli cię brzuch okresowo. To były pierwsze pytania mojej doktor kiedy zadzwoniłam. Trzymaj się i dawaj znać co się dzieje
A można brać nospe w ciazy? Bo czuje takie lekkie kłucie po lewej stronie. Brzuch mnie codziennie pobolewa ale lekarz mowil,ze takie uczucie pelnosci, rozpychania to normalne. Od razu nasikalam na test, dwie kreski ale to i tak mnie nie uspokoiło.
 
A można brać nospe w ciazy? Bo czuje takie lekkie kłucie po lewej stronie. Brzuch mnie codziennie pobolewa ale lekarz mowil,ze takie uczucie pelnosci, rozpychania to normalne. Od razu nasikalam na test, dwie kreski ale to i tak mnie nie uspokoiło.

Kochana ja biorę nospe max jak mnie boli. Czasem 1 na 2-3 dni tylko w nagłych wypadkach i magnez bierz.
 
Hej kobietki.

Ale mam beznadziejny poniedziałek. Czekam w domu na sygnał czy jest co transferować. Z pracy do mnie doszło, że walnełam byka. Po prostu siedzę i płacze. Na 11.30 mam być w klinice ale czuje, ze nie będzie po co jechać. Po prostu zalałamka. M mnie pociesza ale chyba to mnie bardziej drażni.

Jezu dziewczyny ja dzisiaj oszaleje.
 
Mi lekarze mówili, że nospe LEPIEJ NIE w ciąży, jak już to magnez zwiększyć na no 4x2 tabletki, ale co lekarz to inaczej mówi (odnośnie tej nospy, ale mimo wszystko to NLPZ czyli lek przeciwbólowy, a wiadomo jak to z lekami w ciąży...), Zresztą co do paracetamolu świat medyczny też podzielony, jedni mówią że tylko go można w ciąży, a inni że być może.on odpowiada za część późniejszych problemów rozwojowych... Nie wiadomo 🤷‍♀️ jednak...
@Artemida90 @NadziejaJest i @Liliana87 jestem z Wami i wiem co przeżywacie! Ja za każdym razem jak miałam plamienia to się bałam i zauważyłam taka zależność, że jak plamie to miałam zły nastrój i kiepskie samopoczucie, a jak miałam czysto to byłam cała w skowronkach. Wiem jak trudno odciąć głowę. Jednak jak widać plamienia w ciąży nie zawsze zwiastują coś złego... I tego Wam życzę ✊
@Netiaskitchen Tobie też dziś kibicuje i mocno trzymam kciuki za pomyślny wynik punkcji! Ty Nasza dobro duszyczko forumowa, niech Ci się poszczęści! 😘
 
Mi lekarze mówili, że no ale LEPIEJ NIE w ciąży, jak już to magnez zwiększyć na no 4x2 tabletki, ale co lekarz to inaczej mówi (odnośnie tej nospy, ale mimo wszystko to NLPZ czyli lek przeciwbólowy, a wiadomo jak to z lekami w ciąży...), Zresztą co do paracetamolu świat medyczny też podzielony, jedni mówią że tylko go można w ciąży, a inni że być może.on odpowiada za część późniejszych problemów rozwojowych... Nie wiadomo [emoji2368] jednak...
@Artemida90 @NadziejaJest i @Liliana87 jestem z Wami i wiem co przeżywacie! Ja za każdym razem jak miałam plamienia to się bałam i zauważyłam taka zależność, że jak plamie to miałam zły nastrój i kiepskie samopoczucie, a jak miałam czysto to byłam cała w skowronkach. Wiem jak trudno odciąć głowę. Jednak jak widać plamienia w ciąży nie zawsze zwiastują coś złego... I tego Wam życzę [emoji110]
@Netiaskitchen Tobie też dziś kibicuje i mocno trzymam kciuki za pomyślny wynik punkcji! Ty Nasza dobro duszyczko forumowa, niech Ci się poszczęści! [emoji8][emoji3526]
Z nospa to bardziej chodzi o to, ze moze prowokowac obnizone napiecie miesniowe u dziecka. Ale nie po jednej tabletce tylko jak sie dluzszy czas przyjmuje regularnie wieksza dawke.
Jedna nie zaszkodzi. No i magnez.
 
reklama
Mi lekarze mówili, że nospe LEPIEJ NIE w ciąży, jak już to magnez zwiększyć na no 4x2 tabletki, ale co lekarz to inaczej mówi (odnośnie tej nospy, ale mimo wszystko to NLPZ czyli lek przeciwbólowy, a wiadomo jak to z lekami w ciąży...), Zresztą co do paracetamolu świat medyczny też podzielony, jedni mówią że tylko go można w ciąży, a inni że być może.on odpowiada za część późniejszych problemów rozwojowych... Nie wiadomo [emoji2368] jednak...
@Artemida90 @NadziejaJest i @Liliana87 jestem z Wami i wiem co przeżywacie! Ja za każdym razem jak miałam plamienia to się bałam i zauważyłam taka zależność, że jak plamie to miałam zły nastrój i kiepskie samopoczucie, a jak miałam czysto to byłam cała w skowronkach. Wiem jak trudno odciąć głowę. Jednak jak widać plamienia w ciąży nie zawsze zwiastują coś złego... I tego Wam życzę [emoji110]
@Netiaskitchen Tobie też dziś kibicuje i mocno trzymam kciuki za pomyślny wynik punkcji! Ty Nasza dobro duszyczko forumowa, niech Ci się poszczęści! [emoji8][emoji5]
Mam nadzieje,ze to nic powaznego,ze gdzies podraznilam.. mam w domu magnez to zacznę tez lykac. Niby czytamy tutaj, ze sa plamienia i wszystko ok a jak człowiek zobaczy to od razu panika. My to się mamy;(
 
Do góry