reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny w którym dniu cyklu określali Wam lekarze ilość pęcherzykow ? Czy po owulacji może być ich mniej na usg niż przed ? FSH i LH po owulacji mam ok lekarz powiedział, tylko to amh nagle niskie ale niestety badanie po owulacji co może mieć niewielki wpływ.. Lekarz naliczyl pozostałość 5 pęcherzyków w sumie.. W marcu chyba znów muszę przelecieć bo zrobie moim jajnikom mezoterapie przed kwietniowa stymulacja. Na cuda nie licze, moje jajniki się uspily ale jak to lekarz określił co miesiąc jest nowa pula więc moze mezoterapia je uaktywni! Nie ilość a jakość się przecież liczy ;)
 
Dziewczyny w którym dniu cyklu określali Wam lekarze ilość pęcherzykow ? Czy po owulacji może być ich mniej na usg niż przed ? FSH i LH po owulacji mam ok lekarz powiedział, tylko to amh nagle niskie ale niestety badanie po owulacji co może mieć niewielki wpływ.. Lekarz naliczyl pozostałość 5 pęcherzyków w sumie.. W marcu chyba znów muszę przelecieć bo zrobie moim jajnikom mezoterapie przed kwietniowa stymulacja. Na cuda nie licze, moje jajniki się uspily ale jak to lekarz określił co miesiąc jest nowa pula więc moze mezoterapia je uaktywni! Nie ilość a jakość się przecież liczy ;)
Liczbę pęcherzyków to chyba najlepiej na początku cyklu. Miałam stawić się w klinice 1 DC, byłam chyba w 2 DC. Lekarz wtedy właśnie określał pęcherzyki, choć nie mówił ile ich tam widział tylko, że jest ok.
 
No szok[emoji3] ale ten niski estradiol wynika na pewno z tej powolnej stymulacji. Będziesz w stanie osiągnąć taki wynik przygotowując się do crio? No i prog piękny[emoji3] ja miałam 2razy tyle. Chyba bym zaryzykowała ale zrobisz jak uważasz[emoji3]
Ja właśnie zdecydowałam że ryzykuję🙈zobaczymy co ma być to będzie. Najwyżej stracimy jeden zarodek. I tak mamy wizytę u docenta więc może to będzie ostatni stracony
 
reklama
Do góry