reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie mam numeru mogę dzwonić tylko na infolinie ale dzisiaj infolinia tylko do 15 była także do poniedziałku i tak muszę czekać. Ale boje się dzwonić. Boje się ze usłyszę ze nie ma żadnego zarodka [emoji24][emoji24]
Współczuję [emoji17]
Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko czekać a to czekanie jest najgorsze.
Dlatego ja się cieszę że mam numer do lekarza i o każdej porze dnia mogę dzwonić. Ja miałam 11 komorek z czego prawidłowych 7.
 
reklama
Dziewczynki załamka 😭😭😭😭 dzwoniłam do kliniki z 21 pobranych nic do zamrożenia 😭😭😭 nie powiedziała mi nawet ile poszło do zapłodnienia dopiero na 5 dóbr będzie wszystko wiadomo. Nic nie rozumiem jak to się stało ze 21 komórek nie było więcej niż 6 dojrzałych 😭😭 umrę do czwartku
21 chyba było pęcherzyków? Niektóre pęcherzyki są puste. Ale rozumiem Cię dobrze. Sama nie nastawiam się na więcej niż 9 komórek
 
Ja bym dzwoniła masz prawo zapytać jak na ten moment sytuacja wygląda ile się dzieli i ile ich jest.
Nie wiem nic mi nie powiedziała bo podobno nie wie. Ja byłam w takim szoku jak powiedziała ze nie ma nic do mrożenia ze w głowie mi zaszumiało i łzy zaczęły lecieć. Zadzwonię w poniedziałek i zapytam czy są w ogóle jakieś zarodki [emoji24][emoji24] chyba pęknie mi serce ! Poprostu nie wierze byłam przekonana ze z 21 będzie przynajmniej 12 dojrzałych komórek [emoji24]
 
Liczy się tygodnie skończone więc 18 + 4 to 18
No dokładnie to 18tc + 4 ale to chyba liczy się jako 19 TC? Nigdy tego nie wiem [emoji1] no zleciało zleciało [emoji6] zobaczysz i u Ciebie zleci [emoji6] ale i tak zawsze odliczam do kolejnego USG czy aby na pewno wszystko w porządku, ten strach to już chyba nigdy nie minie...
 
Chciałam najpierw jechać do docenta, naprawić to co wymaga naprawy. Byłam na bank przekonana że estradiol będzie kosmiczny i na spokojnie najpierw naprawimy immunologię, a potem dopiero criotransfer. Sama nie wiem. Zdam się na lekarkę. Nigdy nie miałam świeżego transferu. I wychodzi na to, że chyba się go boję [emoji23]
szok, co?
No szok[emoji3] ale ten niski estradiol wynika na pewno z tej powolnej stymulacji. Będziesz w stanie osiągnąć taki wynik przygotowując się do crio? No i prog piękny[emoji3] ja miałam 2razy tyle. Chyba bym zaryzykowała ale zrobisz jak uważasz[emoji3]
 
reklama
Dziewczynki proszę powiedzcie czy po punkcji może bolec cały brzuch ? Nie podbrzusze a mam wrażenie ze ktoś skopał mnie w zoladek ani przekręcić się w łóżku ani chodzić bo sprawia to bol. Przy siusianiu tez strasznie boli. Poza tym czuje się dobrze tylko ten bo brzucha. Wczoraj było znacznie lepiej aż byłam w szoku ze tak dobrze zniosłam ta punkcję. Oczywiście brzuch wielki jak w 5 miesiącu ciazy. Czy to objawy hiperki czy poprostu taki dyskomfort po zabiegu?
Mnie tak bolało bez hiperki. Wyciszyło się 6tego dnia pp transferze.
 
Do góry