reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem Wam, że mnie zmroziło.Mimo tego co musimy przechodzić, to i tak w większości mamy wsparcie w naszych drugich połówkach...
Wczoraj zobaczyłam na fb zdjęcie mojego kolegi z pracy z nowo narodzonym dzieckiem i matką tegoż dziecka. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że ta matka dziecka to nie jego żona tylko jakaś inna laska... Jego żonę znam od lat, długo pracowałyśmy razem w zespole, super dziewczyna. Byłam u nich na ślubie, potem urodziła im się córeczka. Ta moja koleżanka jak zaszła w ciążę to przeprowadziła się na stałe do nowego domu do Skarżyska i tam mieszkała chociaż brakowało jej znajomych z Warszawy i ogólnie ludzi. Jak urodziła im się córeczka to wszystko było super. Potem ta moja koleżanka została na wychowawczym z małą bo tam nie było żadnych żłobków w okolicy. I nadal wszystko było ok w ich małżeństwie. Tak przynajmnajmniej to wyglądało i tak się zachowywali... No a teraz po jakimś 1,5 roku takie coś... Napisałam do niej, ale na razie się nie odzywa. Szok...
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty😘😘😘

😍😍😍Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😍😍😍 Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości:-) :):-) :):-) :)

Shake it up baby, twist and shout ❤❤❤
Będzie sie działo 👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2020-02-07 @m0nika90 - punkcja
2020-02-07 @Aaaanna -
BETA
2020-02-07 @Liliana87 - wizyta w klinice
2020-02-07 @sandra777.12 - USG prenatalne

2020-02-07 @Czarna1985 - tel. wizyta z dc Paśnikiem

2020-02-08 @Netiaskitchen - usg i decyzja o punkcji
2020-02-10 @Riddikulus - transfer
2020-02-10 @Pola0702 - BETA
2020-02-10 @Natsnats - wizyta u dr Sydora
2020-02-10 @NadziejaJest - usg serduszkowe
2020-02-10 @agulla84 - wizyta u dc Paśnika
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ♥
2020-02-11 @Artemida90 - USG serduszkowe
2020-02-11 @Waleczna36 - BETA
2020-02-12 @Tasza - BETA
2020-02-12 @Dakita30 - USG prenatalne
2020-02-13 @Tasza - konsultacja embriologiczna
2020-02-14 @Wiórka - konsultacja w klinice
2020-02-14 @Alicja90 - punkcja
2020-02-14 @klaudiaanita - kontrola przed transferem
2020-02-15 @Caro♤♤♤♤ - wizyta w klinice po nie udanym transferze
2020-02-20 @bazylia128 - wizyta przed stymulacja
2020-02-20 @Sterlicja - USG połówkowe
2020-02-24 @juchaa_87 - USG połówkowe
2020-02-27 @Netiaskitchen - wizyta u dc Pasnika
2020-03-03 @KarolinaJ79 - wizyta u dc Pasnika
2020-03-05 @sandra777.12 - wizyta u położnej
2020-03-17 @Tasza - wizyta u dc Pasnika
2020-05-02 @Łucja_ku - termin porodu♥
2020-05-27 @goffa13 -termin porodu♥
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu♥
2020-06-08 @nieagatka - termin porodu♥
2020-07-02 @Sterlicja - termin porodu♥
2020-07-08 @juchaa_87 - termin porodu♥
2020-07-08 @Apola - termin porodu♥
2020-07-30 @nadzieja xxx - termin porodu♥
2020-08-20 @sandra777.12 - termin porodu♥
2020-08-23 @Dakita30 - termin porodu♥

2020-09-28 @E-lenna - termin porodu♥


Urodziny: 🎂🎂🎂🍾🍾🍾

03.01 @Aneczka85_01
11.01 @Olusja1987
12.01 @bazylia128
29.01 @Śliwka12345
02.02 @Liliana87
16.02 @s.ols3404
23.02 @Dakita30
28.02 @Aduś16
01.03 @Ananasowa93
05.03 @Czarna1985
06.04 @Netiaskitchen
15.04 @Waleczna36
28.04 @fredka84
01.05 @Candygirl600
08.05 @sandra777.12
14.06 @klaudiaanita
15.06 @cikulinka
15.06 @Wiórka
26.06 @Camilleka
07.07 @Artemida90
13-07 @Laurka2019
04.08 @monikao777
13.09 @Lola83
27.10 @anulka36
11.11 @KarolinaJ79
24.11 @Tasza
05.12 @nadzieja xxx

@m0nika90 - pośpisz sobie dzisiaj smacznie a lekarz niech robi robote. Trzymamy ✊✊✊ za seksik na szkiełku. Odezwij sie jak juz bedziesz mogła 😍😍😍

@Aaaanna - Dzisiaj wielki dzien 👍👍👍 Trzymamy mooooocne, mooooocniaste ✊✊✊ Czekamy razem z toba ❤❤❤

@Liliana87 - To bedzie chyba najpiekniejszy dzien w Twoim życiu ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Myślami jestesmy z Toba 😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Wrzuc nam jakies zdjecie na pocieszke :):):)

@sandra777.12 - noooo kochana jaka jestem ciekawa czy bedzie dzisiaj widac ARMATKE 😂😂😂😍😍😍
Koniecznie wrzuc nam zdjecie. Mooocnnnee ✊✊✊✊✊✊✊✊✊ zeby wszystko bylo OK ♥♥♥

@Czarna1985 - moja kooochhhaannnaaaa. Doczekałas sie ♥♥♥ Trzymam tak mocno ✊✊✊ ze az mnie paluszki bolą 😍😍😍 Tak bardzo bardzo bardzo bym chciala zebys mogla juz zaczac stymulacje. Ale pewnie najpierw dostaniesz leki. No zobaczymy. Daj od razy znac bo sie nie doczekam 👍👍👍👍👍👍👍

Miłego dnia :) 💋💋💋❤❤❤
Wow ile się dziś dzieje😊Udanego i owocnego dnia Dziewczynki😘😘😘😘
 
Mam pytanie do dziewczyn z krwawieniami/plamieniami w ciąży. Jak długo można brudzić na beżowo brązowo? Bo mam takie ‚kłaczki’ w śluzie cały czas. Ogólnie mi niedobrze od rana. Powtórzyłam test - kreska pojawia się od razu zanim mocz do kontrolnej doszedł. Ja już nic nie rozumiem płakać się ciagle chce.
Ja myślę kochana,ze masz objawy ciążowe pełna parą. Siostra moja twierdzi,że jak na początku niedobrze to chłopak. Mi tez jest niedobrze, i to jakoś tak 3 dzien. Musisz wytrwać do wtorku A wtedy na pewno sie uspokoisz troszeczkę.
 
Hej! Dziewczyny transfer miałam 24dc, na jutro lub pojutrze mam termin okresu, cykle mam raczej regularne. Czy jeśli jest pozamiatane to on będzie w terminie? Męczą mnie różne dolegliwości, ale to na dwoje babka wróżyła. @Netiaskitchen czekamy na informacje [emoji3590][emoji8]
Ja dostawalam @ dopiero kilka dni po odstawieniu lekow.
 
Hej! Dziewczyny transfer miałam 24dc, na jutro lub pojutrze mam termin okresu, cykle mam raczej regularne. Czy jeśli jest pozamiatane to on będzie w terminie? Męczą mnie różne dolegliwości, ale to na dwoje babka wróżyła. @Netiaskitchen czekamy na informacje [emoji3590][emoji8]
Dopóki nie ma okresu, to się nim nie martw😊Teraz czekasz na betę. Dolegliwości proponuję olać. Będzie łatwiej.One mogą oznaczać wszystko. Ja miałam jakieś tam bóle i nic, @Liliana87 też miała i jest ciąża❤️Musisz wytrzymać. Dasz radę 😘Trzymam kciuki za kropeczki ✊✊✊
 
Powiem Wam, że mnie zmroziło.Mimo tego co musimy przechodzić, to i tak w większości mamy wsparcie w naszych drugich połówkach...
Wczoraj zobaczyłam na fb zdjęcie mojego kolegi z pracy z nowo narodzonym dzieckiem i matką tegoż dziecka. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że ta matka dziecka to nie jego żona tylko jakaś inna laska... Jego żonę znam od lat, długo pracowałyśmy razem w zespole, super dziewczyna. Byłam u nich na ślubie, potem urodziła im się córeczka. Ta moja koleżanka jak zaszła w ciążę to przeprowadziła się na stałe do nowego domu do Skarżyska i tam mieszkała chociaż brakowało jej znajomych z Warszawy i ogólnie ludzi. Jak urodziła im się córeczka to wszystko było super. Potem ta moja koleżanka została na wychowawczym z małą bo tam nie było żadnych żłobków w okolicy. I nadal wszystko było ok w ich małżeństwie. Tak przynajmnajmniej to wyglądało i tak się zachowywali... No a teraz po jakimś 1,5 roku takie coś... Napisałam do niej, ale na razie się nie odzywa. Szok...
Niestety głupoli nie brakuje. Kryzysy w związkach też bywają z różnych przyczyn.
 
Mam pytanie do dziewczyn z krwawieniami/plamieniami w ciąży. Jak długo można brudzić na beżowo brązowo? Bo mam takie ‚kłaczki’ w śluzie cały czas. Ogólnie mi niedobrze od rana. Powtórzyłam test - kreska pojawia się od razu zanim mocz do kontrolnej doszedł. Ja już nic nie rozumiem płakać się ciagle chce.
Ja plamienia miałam do 8TC, dokładnie w dniu kiedy zaczęłam 8TC miałam krwawienie - delikatne, ale żywa krew, byłam na IP, wszystko było ok i od tamtego momentu ani raz żadnego plamienia i brudzenia, czysto. Ale tutaj choćby @nieagatka pisała, że można mieć dłużej , niektóre mają do 12TC, znam dziewczynę, która do 18TC miała plamienia, a z dzidziusiem wszystko było ok. Najważniejsze abyś na ile to możliwe oszczędzała się i była pod kontrolą lekarzy.
 
reklama
Powiem Wam, że mnie zmroziło.Mimo tego co musimy przechodzić, to i tak w większości mamy wsparcie w naszych drugich połówkach...
Wczoraj zobaczyłam na fb zdjęcie mojego kolegi z pracy z nowo narodzonym dzieckiem i matką tegoż dziecka. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że ta matka dziecka to nie jego żona tylko jakaś inna laska... Jego żonę znam od lat, długo pracowałyśmy razem w zespole, super dziewczyna. Byłam u nich na ślubie, potem urodziła im się córeczka. Ta moja koleżanka jak zaszła w ciążę to przeprowadziła się na stałe do nowego domu do Skarżyska i tam mieszkała chociaż brakowało jej znajomych z Warszawy i ogólnie ludzi. Jak urodziła im się córeczka to wszystko było super. Potem ta moja koleżanka została na wychowawczym z małą bo tam nie było żadnych żłobków w okolicy. I nadal wszystko było ok w ich małżeństwie. Tak przynajmnajmniej to wyglądało i tak się zachowywali... No a teraz po jakimś 1,5 roku takie coś... Napisałam do niej, ale na razie się nie odzywa. Szok...
Wiesz, często jest tak, że dużo złego dzieje się za zamkniętymi drzwiami a przy ludziach się gra [emoji17]
 
Do góry