reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczynki ja już w hotelu szykuje się do spania bo jutro punkcją o 9:00. Proszę trzymajcie kciuki żeby było dużo komóreczek i przede wszystkim żebym się obudziła 🙄😂 bo ja tak panikuje to moja pierwsza narkoza i nie wiem czego się spodziewać. Mam nadzieje ze lekarze będą mili bo jak nie to uciekam stamtąd. Strasznie mi smutno ze jestem sama ale cóż mąż musi zarabiać na te wszystkie „ przyjemności” 😭😭❤❤ Dobrej nocki dziewczynki odezwę się jutro po zabiegu
Powodzenia!!! ✊✊✊
 
reklama
Róża piekna[emoji4]Mi się bardzo podobają tatuaże. Najbardziej takie duże kolorowe[emoji4]ale u kogoś, bo u siebie to bym się bała że mi się znudzi kiedyś i potem nie będę już nic mogła zrobić. Więc tylko podziwiam w innych[emoji3]
Dokladnie przez ten powod przez tyle lat tylko myslalam o jednym, a potem pomyslalam, ze no imie dziecka to mi sie nie ma prawa znudzic [emoji4]
 
Miałam się pochwalić jak skończę no to. ..
Przecudne!!! 😍😍😍Pokaże mamie w niedzielę, ona docenia takie cuda. Jesteś na serio mega utalentowana!!! Proponuję teraz zacząć jakiś dziecięcy czasochłonny projekt. Ja robiłam zwierzątka z filcu. Miały być do karuzeli takiej nad łóżeczko, a skończyły jako zabawki luzem😀zaczęłam robić w sierpniu 2017,w styczniu 2018 zaczynaliśmy in vitro, a transfer ufał się 19.04.2018.Wiec to w niczym nie przeszkadza jak zaczniesz wcześniej😉
 
Przecudne!!! [emoji7][emoji7][emoji7]Pokaże mamie w niedzielę, ona docenia takie cuda. Jesteś na serio mega utalentowana!!! Proponuję teraz zacząć jakiś dziecięcy czasochłonny projekt. Ja robiłam zwierzątka z filcu. Miały być do karuzeli takiej nad łóżeczko, a skończyły jako zabawki luzem[emoji3]zaczęłam robić w sierpniu 2017,w styczniu 2018 zaczynaliśmy in vitro, a transfer ufał się 19.04.2018.Wiec to w niczym nie przeszkadza jak zaczniesz wcześniej[emoji6]
Taka wyszywana narzutka do łóżeczka byłaby cudna [emoji3590]
 
Nie miałam ale myślę, że to trochę takie "niewiadomo " gdyby wszystkie nacięcia, gluty i drapania pomagały znacząco, byłyby obowiązkowe. Ja wzięłam gluta:)
Dokładnie. Lekarz powiedzial,że może pomóc ale nie zaszkodzi. Nie mają badan potwierdzających,ze po nich zawsze się udaje.
 
Jak ja u niego byłam to też już nie było terminów i w ogóle już nie zapisywali ludzi. Bałam się że druga wizytę będę miała dopiero w maju, a tu pani z recepcji mówi że dla mnie jest termin 26marzec. Więc myślę że jak ty już u niego byłaś to będziesz miała też termin coś w marcu
Chodziłam kiedyś do takiego dentysty. Jak się przychodziło z ulicy to terminy były za 2 miesiące. A jak się było stałym pacjentem to po wizycie laski umawiały max za 2 tygodnie jeśli potrzebna była kolejna wizyta.
 
Róża piekna[emoji4]Mi się bardzo podobają tatuaże. Najbardziej takie duże kolorowe[emoji4]ale u kogoś, bo u siebie to bym się bała że mi się znudzi kiedyś i potem nie będę już nic mogła zrobić. Więc tylko podziwiam w innych[emoji3]
To prawda. Po pierwsze, tatuaże bardzo wciągają. Jak sie zrobi jeden to zaraz ma sie ochotę na drugi [emoji23] nie powiem, ze żałuję ale pierwszy zrobilam 8 lat temu A dziś na pewno by go nie było. Byłby inny ;) ale ja tak mam, ze mi sie wszystko szybko zmienia;) podobają mi sie tatuaże, nie uważam,ze jestę szatanę bo jej mam. Ale jak zrobilam róże ponad 2 lata temu to obiecałam Markowi, ze to ostatni[emoji23] on sam kiedyś był przeciwnikiem A ma już 4. Ostatni jaki zrobil to daty rzymskie i na pewno bedzie daty dorabial;)
 
dziewczynki ja już w hotelu szykuje się do spania bo jutro punkcją o 9:00. Proszę trzymajcie kciuki żeby było dużo komóreczek i przede wszystkim żebym się obudziła 🙄😂 bo ja tak panikuje to moja pierwsza narkoza i nie wiem czego się spodziewać. Mam nadzieje ze lekarze będą mili bo jak nie to uciekam stamtąd. Strasznie mi smutno ze jestem sama ale cóż mąż musi zarabiać na te wszystkie „ przyjemności” 😭😭❤❤ Dobrej nocki dziewczynki odezwę się jutro po zabiegu

Trzymam kciuki 😘 Będzie dobrze, bądź silna ✊✊✊
 
Dokladnie przez ten powod przez tyle lat tylko myslalam o jednym, a potem pomyslalam, ze no imie dziecka to mi sie nie ma prawa znudzic [emoji4]
My sie zawsze z Markiem śmiejemy,ze on sobie na czole wytatuuje "lubię chleb ze smalcem" A ja "ja tez" [emoji23][emoji23] jak zrobilam pierwszy na 25 urodziny to tata powiedzial,ze jestem glupia ale mam juz meza to niech on się że mną meczy[emoji23] tata sam ma kilka tatuazy z lat mlodosci i pewnie gdyby nie zatorowosc to poszedl by ze mną na następny;)
 
reklama
Do góry