reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Netiaskitchen cudowny jest Twój synek ❤ i widać ze niezle tym młotkiem majstruje po domu 😃
@bazylia128 ale miałaś dzień z przygodami🤣, ale w końcu super plan ustalony. Teraz się będzie działo 🙂
@Olusja1987 Nie martw się na zapas, ✊🏻Żeby kropek z Tobą został
Padam dziś 😴... dałam sobie niezły wycisk na siłowni i zaczynam czuć mięśnie o istnieniu których nie miałam pojęcia 😜
Jutro wizyta u doktorka i ustalenie jakiegoś planu. Nowego. Spisalam dziś cała kartkę moich podejrzeń i wniosków i pytań, co mogło pójść nie tak, jutro mu ja zaprezentuje. Dobrej nocki wszystkim 😘
Tak dzien pelen hmmm niepotrzebnych wstydliwych zdarzen. Jutro musze wskoczyc w jakas spodnice olowkowa i rajstopy fuuujjjj i bede tlumaczyc gogusiom o wykorzystaniu nowych zrodel energii 👍 Dam rade tylko jeszcze ze dwie godzinki posiedze nad raportami. Jakos trzeba zarabiac na nasze in vitro i inne zbedne przyjemnosci ;) Takze bieganie jutro po pracy. Z Łukaszem sie zobacze dopiero po 19.00. Buziaki
 
reklama
Dziewczyny a ja tak sobie uswiadomilam myjac glowe ze myje szamponem przepisanym od dermatologa -stieprox
A przeciez dzidzius we mnie.... Nie zaszkodzilam mu? Odstawic szampon? Kurdee czytam i nie ma konkretnej odpowiedzi na to.:(:( ktoras sie orientuje?
 
Dziewczyny obudziłam się do pracy a wkładka czerwona. Niby brzuch nie boli ale mam milion myśli [emoji24][emoji24][emoji24] dziś nie idę do pracy, mam zamiar wymusić usg...
 
Jejku dziewczyny tak sie ciesze [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] Wiem ze najgorsze przede mna ale nareszcie sie doczekalam. Tyle czasu tyle przeszkod tak dlugo na to pracowalam zeby byc w formie!!!! Juz dzisiaj zaplacilam 8300 za cala stymulacje wiec nie ma odwrotu :-) :) 400 zl wiecej ale balam sie ze bedzie wiecej. Orgalutran znam ale poprzednim razem mialam tylko jedna apmulke przed punkcja i no i ta Bemfola. Widze ze mu zalezy i bardzo sie stara. Ja mu ufam, czuje sie przy nim bezpieczna. Oczywiscie jaja byly jak berety ;)

Ja miałam bemfole i orgalutran przy stymulacji teraz w styczniu
 
Dziewczyny a ja tak sobie uswiadomilam myjac glowe ze myje szamponem przepisanym od dermatologa -stieprox
A przeciez dzidzius we mnie.... Nie zaszkodzilam mu? Odstawic szampon? Kurdee czytam i nie ma konkretnej odpowiedzi na to.:(:( ktoras sie orientuje?
Nic się nie martw. Szampon nie przenika do dziecka,jest tylko substancją myląca.
 
I bardzo slusznie. Ja jeśli tylko tez bedzie mi dane to uciekam na zwolnienie. Pewnie jestes juz spokojna cio? Taka piekna beta. Ja mam 6dni dalej a bete 2 razy wieksza niz Ty. Tez przyrasta prawidlowo tylko moje wartosci byly mniejsze. Wierze w swojego Maluszka ale boje sie jak cholera:(
Nie, spokojna nie jestem. To dopiero początek.. A ciężko w to uwierzyc po tylu latach.. super, ze beta prawidłowo przerasta. Ja nie wiem kiedy teraz będę musiała tą bete sprawdzić. Zobaczymy co nam powie na wizycie;) Teraz musimy dzielnie wytrwać do [emoji173]. Wy macie bliżej [emoji16] Wiesz, tak sobie myślę, że my wszystkie tutaj to takie prawdziwe wojowniczki [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Piekne naprawde. Macie dziewczyny talent ja mam inny [emoji106] :laugh2: @Liliana87 jak pryszla paczka od ciebie to moj Łukasz powiedzial ze powinnam sobie tego aniolka zawiesic w samochodzie na lusterku :-) :) jak taki zapaszek albo kiedys te maskotki z machajacymi główkami :-) :)
Mogłabyś, tylko kochana takie 70cm to trochę by Ci przysłaniał widoczność haha[emoji23] Wasze Anioły to te ;)
IMG_20200129_115627_628.jpeg
 
Do góry