reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Już dzwoniłam, powiedzieli ze na tym etapie nie zrobia mi usg bo nic nie będzie widać. Powiedzieli ze dopóki nie boli mnie brzuch i nie ma krwotoku to trzeba liczyć ze nic złego się nie stało. Mam kontynuowac leki i czekac do dnia usg.

Po moich naciskach powiedzieli ze jeszcze skontaktują się z lekarzem i oddzwonia
Ja bym nerwowo nie dała rady za granicą z takim podejściem 🙄 sama do 8TC na IP byłam z plamieniem i krwawieniem 2 razy i za każdym razem przyjmowali mnie bez problemu od razu. to naprawdę uspokaja... I jak niby nic nie będzie widać... U mnie w 5T+2 był już zarodek z serduszkiem... Wiem, że to wcześnie, ale z tego co się orientuję Ty jesteś na podobnym etapie teraz więc pęcherzyk czy zarodek już powinno być widać...
 
Już dzwoniłam, powiedzieli ze na tym etapie nie zrobia mi usg bo nic nie będzie widać. Powiedzieli ze dopóki nie boli mnie brzuch i nie ma krwotoku to trzeba liczyć ze nic złego się nie stało. Mam kontynuowac leki i czekac do dnia usg.

Po moich naciskach powiedzieli ze jeszcze skontaktują się z lekarzem i oddzwonia
Fakt faktem, że u mnie czy u kilku dziewczyn z forum to plamienie nie oznaczało niczego złego, ale z pewnością byłoby Ci łatwiej gdyby ktoś życzliwy jednak to USG wykonał. Poczekaj na telefon od lekarza, zobaczysz co powiedzą 😘
 
Ja bym nerwowo nie dała rady za granicą z takim podejściem 🙄 sama do 8TC na IP byłam z plamieniem i krwawieniem 2 razy i za każdym razem przyjmowali mnie bez problemu od razu. to naprawdę uspokaja... I jak niby nic nie będzie widać... U mnie w 5T+2 był już zarodek z serduszkiem... Wiem, że to wcześnie, ale z tego co się orientuję Ty jesteś na podobnym etapie teraz więc pęcherzyk czy zarodek już powinno być widać...
Straszne tam podejscie😞 przeciez wiadomo ze dziewczyna teraz cała w stresie.. Tam nie ma czegos takiego jak sor? Okropne podejscie. @Artemida90 trzymaj sie! Wierze ze nic zlego sie nie stało!!!
 
Już dzwoniłam, powiedzieli ze na tym etapie nie zrobia mi usg bo nic nie będzie widać. Powiedzieli ze dopóki nie boli mnie brzuch i nie ma krwotoku to trzeba liczyć ze nic złego się nie stało. Mam kontynuowac leki i czekac do dnia usg.

Po moich naciskach powiedzieli ze jeszcze skontaktują się z lekarzem i oddzwonia
Trzeba bylo jechac i na miejscu sciemniac, ze boli, ze krew i wogole. Zrobiliby usg. Chociaz fakt faktem, ze na tym etapie czasami zostanie w domu, odpoczyynek, magnez, melisa, wiecej proga zrobia lepsza robote niz usg, ktore i tak nic nie pomoze...
Bedzie dobrze, spokojnie.
 
Ja bym nerwowo nie dała rady za granicą z takim podejściem [emoji849] sama do 8TC na IP byłam z plamieniem i krwawieniem 2 razy i za każdym razem przyjmowali mnie bez problemu od razu. to naprawdę uspokaja... I jak niby nic nie będzie widać... U mnie w 5T+2 był już zarodek z serduszkiem... Wiem, że to wcześnie, ale z tego co się orientuję Ty jesteś na podobnym etapie teraz więc pęcherzyk czy zarodek już powinno być widać...

Czy podczas tych krwawień bolał Cię brzuch?
 
Nie bolał. Jak troszkę boli to nic złego, ale jak mocno to niestety nic dobrego nie zwiastuje.

No na razie nie boli, czuje lekki dyskomfort w środku - raczej napięcie niż ból. Już straciłam jedna ciąże - wiem jaki to ból fizyczny na szczęście nie mam na razie takiego bolu.
 
reklama
Już dzwoniłam, powiedzieli ze na tym etapie nie zrobia mi usg bo nic nie będzie widać. Powiedzieli ze dopóki nie boli mnie brzuch i nie ma krwotoku to trzeba liczyć ze nic złego się nie stało. Mam kontynuowac leki i czekac do dnia usg.

Po moich naciskach powiedzieli ze jeszcze skontaktują się z lekarzem i oddzwonia
Bedzie dobrze kochana. Nie martw sie 😘czekaj spokojnie na telefon . Jak Cię nie boli brzuch to dobry znak 😉trzymaj sie
 
Do góry