reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiem dziekuje, bede jadla chlebek. tylko nie wiem o ktorej godzinie bo rano nie wcisne w siebie nic. Pierwszy posilek jadam okolo 13. Gdzies go musze wcisnac miedzy polki :-) :) W sumie dla jajek to chyba tez wazne zeby byly jakies ziarna :-) :)
To źle że jadasz pierwszy posiłek o 13...wtedy cukry mogą szaleć. Robiłam przez wiele lat podobnie. Teraz wcinam zaraz jak wstanę.

O luteinie nic nie mówili, ale te zastrzyki to masakra. Jak wczoraj podałam to jeszcze teraz czuje obolale miejsce. A krótko po podaniu ból taki że dotknąć nie idzie. Muszę jakoś to wytrzymać dziś dopiero 3 ...
Kup cienkie igły. Zastrzyki z prolutexu robiłam do 18 tc, nie było źle, choć rzeczywiście są najgorsze ze wszystkich. Najbardziej lajtowe są do stymulacji, potem heparyna i prolutex. Swoją drogą producent mógł dołożyć jakieś strzykawki i igły do iniekcji a nie człowieku martw się sam.
 
No to może faktycznie lepiej zbadać... Mam nadzieję że w sobotę to zrobią..A robiłaś to w ciąży jak Ci wyszło? Ja takie badania w ciąży pamiętam i było ok.. Ale to było troszkę lat temu...
Trzeba zbadać bo się zmienia. Ja kiedyś sama glukozowa robilam, na początku staran i bula ok, a teraz już wyszla niedobrze.
 
Dziewczyny, kicha straszna.

16 cummulusów, 13 dojrzałych komórek, 9 się zapłodniło i tylko 2 zarodki nadające się do czegokolwiek...

Więc mamy zamrożonych 5, za mało żeby myśleć o pdg :/
Przykro mi. Zrobiłaś co się dało. 13 dojrzałych komórek to dużo. Boisz się że nie opłaca się badać tych 5ciu? Ile mieliście z poprzedniej stymulacji poprzednio?
 
Przykro mi. Zrobiłaś co się dało. 13 dojrzałych komórek to dużo. Boisz się że nie opłaca się badać tych 5ciu? Ile mieliście z poprzedniej stymulacji poprzednio?

Tak, boję się, że się nie opłaca.
Poprzednio wyszły 4 zarodki, jednego transferowaliśmy, 3 poszły do zamrożenia.
 
reklama
Wiecie co.. Z forum Pasnikowego dwie dziewczyny są w naturalnej ciąży, obie KIR AA.. Obie po chyba 5 albo 6 nieudanych transferach na accofilu, immunoglobulinach, intralipidzie i całym tym pakiecie... Natura Jest nie obliczalna.. Przy IVF leczenie immuno nie zadziałało a tuż po naturalnie!!!
Czuje że ja bym od razu po poronieniu też zaszła, owulacja, leczenie się utrzymuje nadal a tu wielki ch...j bo lekarz zadecydował mnie pozbyć dożywotnio jajowodow.. Ja mam chwile załamania jak sobie to znów uzmysłowie.. A tak znów kłucie, tona leków, latanie do Polski, brak wolnego żeby to zdalnie ogarnąć i wątpliwe efekty!
Nie wiem jak zresetować się i nie myśleć, z każdej strony to przychodzi..
 
Do góry