reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki! Nie wiem czy w sobotę mi to zrobią z przerwą 2 godzinna.. W ciąży robiłam takie badanie i wynik był dobry. Czy jak sama insulinę bez obciążenia zbadam to coś już będzie można wywnioskować?
Coś tak, bo poziom insuliny też jest ponoć ważny. Ale kwiatki potrafią wyjść dopiero po obciążeniu. U mnie wyszło ok. Ale jak patrzę na niektóre wyniki dziewczyn to nie da się przewidzieć co wyjdzie po h czy dwóch na podstawie poziomu na czczo.
 
reklama
Drogie Panie :-) :) ja dzisiaj stawiam na klasyke. Tylko nie moge sie zdecydowac miedzy bialmymi zakolanówkami a czarnymi a'la pończoch :laugh2:
 

Załączniki

  • 20200205_103332.jpg
    20200205_103332.jpg
    621,9 KB · Wyświetleń: 72
  • 20200205_103357.jpg
    20200205_103357.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 72
Wstawiam wam moje kudły, jak tak patrzę to kolor jest fajny... Tylko on do mojej osobowości nie pasuje, ja chyba wolę się nie wyróżniać z tłumu. U kogoś obcego to by mi się podobało.
Poczekam aż się trochę wypłucze i wtedy postanowię. Ale raczej wrócę do brązu. Zobacz załącznik 1076384
Jak dla mnie MEGA 😍👌🏽
 
Wstawiam wam moje kudły, jak tak patrzę to kolor jest fajny... Tylko on do mojej osobowości nie pasuje, ja chyba wolę się nie wyróżniać z tłumu. U kogoś obcego to by mi się podobało.
Poczekam aż się trochę wypłucze i wtedy postanowię. Ale raczej wrócę do brązu. Zobacz załącznik 1076384
Jakie ty masz piekne włoski ❤
 
Ja poprzednim razem bardzo dobrze zniosłam prolutex i luteine dopochwowa zero objawow, natomiast teraz mam przy samej luteinie nudności i mega bóle glowy, wiec chyba tak może być
O luteinie nic nie mówili, ale te zastrzyki to masakra. Jak wczoraj podałam to jeszcze teraz czuje obolale miejsce. A krótko po podaniu ból taki że dotknąć nie idzie. Muszę jakoś to wytrzymać dziś dopiero 3 ...
 
reklama
Do góry