reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny. Zaczynam sie martwic. Zrobilam wczoraj jeszcze badania. Glownie chcialam estradiol i progesteron. I beta przyrasta ale martwi mnie progesteron. Wynik z dzis 21. Bez prolutexu. Sama luteina. A wynik z przed tygodnia gdzie od 2tyg wczesniej byl prolutex to 54. Spodziewalam sie ze spadnie bez prolutexu. Ale tyle... To niepokojace nie uwazacie? Wizyta dopiero w poniedzialek...
 
Już teraz to trzeba chyba nazwać mega długi. 8 pierwszych dni niska dawka Menopuru, i praktycznie brak reakcji. Teraz 5 kolejnych dni zwiększona dawka 225 i pęcherzyki urosły ale jeszcze im brakuje. Więc zakładam kilka kolejnych dni na dawce 225 lub 300.Zobaczymy co powie lekarka.
To można menopur brać dłużej niż tydzień?
Boże mam nadzieję, że mi nie przepisze więcej w poniedziałek, bo zapłaciłam 2tysiace za menopur na 7dni😭
 
Dziewczyny co można zbadać jak będę w Polsce żeby wykluczyć IO? Sama insulinę na czczo? Ja z wagą nie mam i nigdy nie mialam problemów 60-62kg przy 173cm, PCOS nie mam.. Ale mimo to Wolałabym się przed stymulacja upewnić. Doradzcie proszę bo ja na IO się nie znam... Dzięki!
W diagnostyce tylko nie chcą skierowania, krzywa glukozowo-insulinowa 3 punktową, też jestem szczupak a wyszła insulinooporość dwa tygodnie temu
 
O luteinie nic nie mówili, ale te zastrzyki to masakra. Jak wczoraj podałam to jeszcze teraz czuje obolale miejsce. A krótko po podaniu ból taki że dotknąć nie idzie. Muszę jakoś to wytrzymać dziś dopiero 3 ...
Ja po pierwszym transferze jaki zresztą się nie udał zrezygnowałam z Prolutexu i brałam lutinus i luteine podjezykowa i progesteron był po tym bardzo wysoki.. Prolutex dla mnie to była niepotrzebna meczarnia z zastrzykami nie mówiąc o kosztach a watpliwa korzyść była.. Mój lekarz bez problemu przystał na zamianę na podjezykowa.. Lutinus brałam bo on się dobrze wchłania. Może też zamień, lutinus bierzesz?
 
Dziewczyny. Zaczynam sie martwic. Zrobilam wczoraj jeszcze badania. Glownie chcialam estradiol i progesteron. I beta przyrasta ale martwi mnie progesteron. Wynik z dzis 21. Bez prolutexu. Sama luteina. A wynik z przed tygodnia gdzie od 2tyg wczesniej byl prolutex to 54. Spodziewalam sie ze spadnie bez prolutexu. Ale tyle... To niepokojace nie uwazacie? Wizyta dopiero w poniedzialek...
Poziom nie jest zły, który masz dpt?
 
To można menopur brać dłużej niż tydzień?
Boże mam nadzieję, że mi nie przepisze więcej w poniedziałek, bo zapłaciłam 2tysiace za menopur na 7dni😭
Poprzednio brałam 15 dni.Teraz będzie dłużej. Już drugie opakowanie 1200 mi się kończy. Wiesz dlaczego nie masz z refundacją? Może zapytaj następnym razem
 
reklama
Wstawiam wam moje kudły, jak tak patrzę to kolor jest fajny... Tylko on do mojej osobowości nie pasuje, ja chyba wolę się nie wyróżniać z tłumu. U kogoś obcego to by mi się podobało.
Poczekam aż się trochę wypłucze i wtedy postanowię. Ale raczej wrócę do brązu. Zobacz załącznik 1076384
Wow 😲 piękne!!! 😍😍😍😍
 
Do góry