reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny co można zbadać jak będę w Polsce żeby wykluczyć IO? Sama insulinę na czczo? Ja z wagą nie mam i nigdy nie mialam problemów 60-62kg przy 173cm, PCOS nie mam.. Ale mimo to Wolałabym się przed stymulacja upewnić. Doradzcie proszę bo ja na IO się nie znam... Dzięki!
 
reklama
Wstawiam wam moje kudły, jak tak patrzę to kolor jest fajny... Tylko on do mojej osobowości nie pasuje, ja chyba wolę się nie wyróżniać z tłumu. U kogoś obcego to by mi się podobało.
Poczekam aż się trochę wypłucze i wtedy postanowię. Ale raczej wrócę do brązu. Zobacz załącznik 1076384

Pięknie wyglądasz!!! Cyc do przodu, korona na głowę i ruszaj na miasto!!! 😁👑
 
Myślę dziś od rana o Twojej becie! jestem jakoś przekonana że u Ciebie wszystko jest i będzie dobrze!!
A dziękuję kochana. Ja siedzę w pracy i się denerwuje. Brzuszek pobolewa. Wczoraj mi tak jakoś mdlo i niedobrze było.. A wiesz jaka jestem leniwa?? Nawet myślenie mi sprawia problem.. w pracy jak za karę.. Zaraz się u nas ferie zaczynają i moje dwie koleżanki uda na urlop i zostanę od poniedziałku sama na minimum tydzien.. jak będzie władza cos chciala ode mnie "trudnego" to nie wiem jak ogarnę [emoji85][emoji85][emoji85] z takim przycmieniem umysłu..
 
Wstawiam wam moje kudły, jak tak patrzę to kolor jest fajny... Tylko on do mojej osobowości nie pasuje, ja chyba wolę się nie wyróżniać z tłumu. U kogoś obcego to by mi się podobało.
Poczekam aż się trochę wypłucze i wtedy postanowię. Ale raczej wrócę do brązu. Zobacz załącznik 1076384

Piękny kolor 🥰
 
Dziewczyny co można zbadać jak będę w Polsce żeby wykluczyć IO? Sama insulinę na czczo? Ja z wagą nie mam i nigdy nie mialam problemów 60-62kg przy 173cm, PCOS nie mam.. Ale mimo to Wolałabym się przed stymulacja upewnić. Doradzcie proszę bo ja na IO się nie znam... Dzięki!
Insulinę i glukoze na czczo i potem wypijesz glukoze i robisz po obciążeniu. Ja miałam po 2h tylko ale lepiej zrobić po 1h i potem po 2. To są tzw krzywa glukozowa i insulinowa po obciążeniu.
 
Dziewczyny co można zbadać jak będę w Polsce żeby wykluczyć IO? Sama insulinę na czczo? Ja z wagą nie mam i nigdy nie mialam problemów 60-62kg przy 173cm, PCOS nie mam.. Ale mimo to Wolałabym się przed stymulacja upewnić. Doradzcie proszę bo ja na IO się nie znam... Dzięki!

Krzywą cukrowo-insulinowa, trzypunktowa. Ja nie mam pcos, na czczo wyniki książkowe, 55kg przy 175cm a wyszła mi hipoglikemia na krzywej i metformine musialam brać
 
Insulinę i glukoze na czczo i potem wypijesz glukoze i robisz po obciążeniu. Ja miałam po 2h tylko ale lepiej zrobić po 1h i potem po 2. To są tzw krzywa glukozowa i insulinowa po obciążeniu.
Dzięki! Nie wiem czy w sobotę mi to zrobią z przerwą 2 godzinna.. W ciąży robiłam takie badanie i wynik był dobry. Czy jak sama insulinę bez obciążenia zbadam to coś już będzie można wywnioskować?
 
Krzywą cukrowo-insulinowa, trzypunktowa. Ja nie mam pcos, na czczo wyniki książkowe, 55kg przy 175cm a wyszła mi hipoglikemia na krzywej i metformine musialam brać
No to może faktycznie lepiej zbadać... Mam nadzieję że w sobotę to zrobią..A robiłaś to w ciąży jak Ci wyszło? Ja takie badania w ciąży pamiętam i było ok.. Ale to było troszkę lat temu...
 
reklama
No to może faktycznie lepiej zbadać... Mam nadzieję że w sobotę to zrobią..A robiłaś to w ciąży jak Ci wyszło? Ja takie badania w ciąży pamiętam i było ok.. Ale to było troszkę lat temu...

W ciąży tylko krzywą cukrową mi robili ale ja byłam na metfominie do 16-17 tc
 
Do góry