reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej! Przepraszam ale staram się nie udzielać i trochę uciec słowa od forum żeby jakoś dojść do siebie.. Wiecie co, mój organizm mnie szokuje, dziś 2 tyg równe od poronienia a ja czuje że mam owulacje! 2 dni temu dużo jajek na prawym, 7mm endo ... Jak to możliwe że się tak szybko zregenerowalam???
To może niepotrzebnie martwisz się o wynik amh [emoji846]. Jesteś w dobrej kondycji że ciało tak pięknie funkcjonuje [emoji3590]
 
reklama
Wstawiam wam moje kudły, jak tak patrzę to kolor jest fajny... Tylko on do mojej osobowości nie pasuje, ja chyba wolę się nie wyróżniać z tłumu. U kogoś obcego to by mi się podobało.
Poczekam aż się trochę wypłucze i wtedy postanowię. Ale raczej wrócę do brązu. Zobacz załącznik 1076384
Jak dla mnie ślicznie 😍😍😍
 
Ja przez cała stymulację nie czułam nic, ani brzucha, ani jajników, tez wypatrywałam u siebie jakiś objawow bo lekarz mówił ze napewno przyjdą a u mnie nic, ale jestem już po punkcji i pobrano 12 komórek
Zazdroszczę. Moje jajniki pobolewają już od kilku dni, a obstawiam ze min kilka dni pewnie z 5 wciąż przede mną. Brzuch już wygląda na pierwszy trymestr🙈😂A estradiol nie dobił jeszcze nawet do 1000. Długa droga jeszcze, chyba wyciągnę z szafy jakieś ubrania oversize...
 
Zazdroszczę. Moje jajniki pobolewają już od kilku dni, a obstawiam ze min kilka dni pewnie z 5 wciąż przede mną. Brzuch już wygląda na pierwszy trymestr🙈😂A estradiol nie dobił jeszcze nawet do 1000. Długa droga jeszcze, chyba wyciągnę z szafy jakieś ubrania oversize...
A masz długi protokół czy krótki ?
 
Wstawiam wam moje kudły, jak tak patrzę to kolor jest fajny... Tylko on do mojej osobowości nie pasuje, ja chyba wolę się nie wyróżniać z tłumu. U kogoś obcego to by mi się podobało.
Poczekam aż się trochę wypłucze i wtedy postanowię. Ale raczej wrócę do brązu. Zobacz załącznik 1076384
Wyglądają ślicznie ❤️
 
reklama
A masz długi protokół czy krótki ?
Już teraz to trzeba chyba nazwać mega długi. 8 pierwszych dni niska dawka Menopuru, i praktycznie brak reakcji. Teraz 5 kolejnych dni zwiększona dawka 225 i pęcherzyki urosły ale jeszcze im brakuje. Więc zakładam kilka kolejnych dni na dawce 225 lub 300.Zobaczymy co powie lekarka.
 
Do góry