reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lukasz dzisiaj w warszawie i ja znowuy bede sama spac :no2::no::ninja2: nie lubie tego. Ja dzisiaj troche pospalam a łukasz zostawil notke [emoji173] Jade dzisiaj z moja mama bo tam duuuzzzo sklepow PTAK :-) :) wiec bedzie buszowac.
Do psow przyjdzie sasiadka. Co do chleba to sie ostatnio nasluchal w radiu ze dieta bez weglowodanow jest bardzo grozna [emoji106][emoji23] Wiec codziennie we mnie wciska chleb ale mysle ze taki razowy pełnoziarnisty jest ok.
Ooooo, jaki kochany jest [emoji173]️. Powodzenia dzisiaj psiorko [emoji173]️
 
reklama
Hej! Dzwonili przed chwilą z labo, pozostałe dwa zarodki na dniu wczorajszym przestały się dzielić, powtórka programu z przed roku, czyli nie pójdzie nic do mrożenia. Mąż mówi, że i tak nam nie będą potrzebne. Wiem, pociesza mnie. I jakoś znów mi optymizm opadł. Przyjemnego dnia dziewuszki!
Ojej, bardzo mi przykro [emoji22]. Wiadomo, że człowiek się pewniej czuje jak jest coś w zanadrzu.
Ale nie łam się, może nic ci już nie będzie potrzebne [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Wstawiam wam moje kudły, jak tak patrzę to kolor jest fajny... Tylko on do mojej osobowości nie pasuje, ja chyba wolę się nie wyróżniać z tłumu. U kogoś obcego to by mi się podobało.
Poczekam aż się trochę wypłucze i wtedy postanowię. Ale raczej wrócę do brązu.
received_1509301725902670.jpeg
 
Hej! Przepraszam ale staram się nie udzielać i trochę uciec słowa od forum żeby jakoś dojść do siebie.. Wiecie co, mój organizm mnie szokuje, dziś 2 tyg równe od poronienia a ja czuje że mam owulacje! 2 dni temu dużo jajek na prawym, 7mm endo ... Jak to możliwe że się tak szybko zregenerowalam???
 
Wstawiam wam moje kudły, jak tak patrzę to kolor jest fajny... Tylko on do mojej osobowości nie pasuje, ja chyba wolę się nie wyróżniać z tłumu. U kogoś obcego to by mi się podobało.
Poczekam aż się trochę wypłucze i wtedy postanowię. Ale raczej wrócę do brązu. Zobacz załącznik 1076384
Super!!! Podoba mi się bardzo :D
 
Wstawiam wam moje kudły, jak tak patrzę to kolor jest fajny... Tylko on do mojej osobowości nie pasuje, ja chyba wolę się nie wyróżniać z tłumu. U kogoś obcego to by mi się podobało.
Poczekam aż się trochę wypłucze i wtedy postanowię. Ale raczej wrócę do brązu. Zobacz załącznik 1076384
No poszalalas! Pieknie wyglądasz! Odważna jesteś. Mi tez U kogoś sie podobają A sama bym sie nie odważyła. Z ubraniami tez tak mam [emoji85][emoji85][emoji85]
 
Hej! Przepraszam ale staram się nie udzielać i trochę uciec słowa od forum żeby jakoś dojść do siebie.. Wiecie co, mój organizm mnie szokuje, dziś 2 tyg równe od poronienia a ja czuje że mam owulacje! 2 dni temu dużo jajek na prawym, 7mm endo ... Jak to możliwe że się tak szybko zregenerowalam???
Bo masz silny organizm! Bardzo dobrze. ;)
 
reklama
No poszalalas! Pieknie wyglądasz! Odważna jesteś. Mi tez U kogoś sie podobają A sama bym sie nie odważyła. Z ubraniami tez tak mam [emoji85][emoji85][emoji85]
No ja właśnie nie jestem odważna [emoji23]. Włosy miały mieć dużo więcej brązu a wyszło jak wyszło i teraz sram po gaciach [emoji50][emoji50][emoji50]
 
Do góry