reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Straszny dół mnie złapał... podjedziemy we wtorek.. zostanie nam jeden kropek. Jak sie nie uda to od razu nie podjedziemy do 4 transferu, bo na niego nie mamy pieniędzy. Będzie trzeba znowu zbierać, a przy zmianie pracy meza, gdzie na start musi miec swoja kasę to widzę to czarno...
Dlaczego to wszystko jest takie trudne??? ;( [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Mnie tez taki dół po tym złapał, nie mogę przestać o tym myśleć, bo tez zaczęłam myśleć jak to będzie u mnie 😕
Ja się jakoś nie nastawiam, nie wiem czemu, ale nie jest tak, jak za pierwszym podejściem. Transfer mam w środę, jeszcze nie wiem o której, pewnie jutro mi zadzwonią, a mąż na środę ma przewidziane bardzo ważne zebranie odnośnie projektu (które sam zwołał miesiac temu) i nie może nie być. Ale to na 13, wiec mam nadzieje ze transfer będzie rano, odstawi mnie do domu i pojedzie do pracy. Ale podchodzę tak na luzie, ze mu powiedziałam ze jak go nie będzie, to tez nic się nie dzieje.
 
reklama
A ile dni minęło od transferu? Spróbuj olać objawy. Mogą oznaczać cokolwiek. Może po prostu wcześniej zrób betę żeby już coś wiedzieć?

Dziś 3dpt bety nie mogę zrobić - pisalam już to pare razy. Mogę zacząć robić testy i jedynie to będzie podstawą dla lekarzy.
 
Super, dzięki za odpowiedź [emoji846]. Ja kiedyś ten rolet kupilam z Yasumi, byłam u nich na zabiegu i mnie namówili na zakup
Mozesz, pewnie. Taki roler sam w sobie jest fajny, powoduje mikro uszkodzenia naskórka i wtedy skóra jest pobudzona do naprawy, wiec produkuje dużo szybciej nowe, piękne komórki i kolagen. Dzięki temu ciagle jesteśmy piękne i młode, a wiadomo ze samopoczucie przy invitro jest bardzo ważne [emoji846]. Ja w gabinecie używam takich mikrorolerow
 
Dziś 3dpt bety nie mogę zrobić - pisalam już to pare razy. Mogę zacząć robić testy i jedynie to będzie podstawą dla lekarzy.
Myślę podobnie jak @Netiaskitchen , tyle ile nas tu jest, tyle różnych objawów , które albo.sa zwiastunem dobrego albo złego. Nie ma zasady jaki objaw i u kogo zwiastuje ciążę, a który niepowodzenie. Jeśli możesz sobie ulżyć tą nospa to to zrób i postaraj się jakoś zagospodarować czas- serial, książka, gotowanie, porządki, spacery. Coś co lubisz. Łatwo mi się pisze ,bo ja ledwo do 8dpt wytrzymałam z beta, a u Ciebie nie ma takiej możliwości 🙄 no ale nie przeskoczysz tegoż musisz dłużej poczekać na sikanca. Fajnie by było jak masz magnez też go suplementować, bo też działa rozkurczowo na mięśnie gładkie macicy. Ale nie wiem czy za granicą jest dostępny tak po prostu.
 
Myślę, ze to po prostu jakas reakcja na hormony. I bez nich w ciągu całego cyklu rozne rzeczy się czuje.. jeśli masz być spokojniejsza to pójdź i sprawdź.
Pewnie reakcja na hormony, tez tak myśle. Ja od kiedy zaczęłam brać progesteron dowcipnie, to mnie zaczęły cyce bolec, dlatego wiem już, ze te wszystkie dziwne rzeczy co się nam dzieją, to hormony. Az głupio mi pisac, ale natura mnie obdarzyła niesamowicie, mam miseczkę E, tak E przez wielkie E 80 🙈🙈🙈, wazę 65kg z czego chyba te cycki z 5kg 😛. Wiec jak jeszcze one bolą i puchną to mam kilka staników z miseczka F w które się świetnie mieszczą. Ja zawsze myśle gdzie kupię staniki jak bym zaciazyla😆, teraz to już nie łatwe... 😜
 
Myślę podobnie jak @Netiaskitchen , tyle ile nas tu jest, tyle różnych objawów , które albo.sa zwiastunem dobrego albo złego. Nie ma zasady jaki objaw i u kogo zwiastuje ciążę, a który niepowodzenie. Jeśli możesz sobie ulżyć tą nospa to to zrób i postaraj się jakoś zagospodarować czas- serial, książka, gotowanie, porządki, spacery. Coś co lubisz. Łatwo mi się pisze ,bo ja ledwo do 8dpt wytrzymałam z beta, a u Ciebie nie ma takiej możliwości [emoji849] no ale nie przeskoczysz tegoż musisz dłużej poczekać na sikanca. Fajnie by było jak masz magnez też go suplementować, bo też działa rozkurczowo na mięśnie gładkie macicy. Ale nie wiem czy za granicą jest dostępny tak po prostu.

Z magnezem nie ma problemu idę do kruidvat i biorę bez recepty. Gorzej z nospa bo tego nie maja. Magnez i tak biorę non stop bo skurcze w łydki łapały w nocy dlatego go biorę ale wiadomo ze przy stresie szybciej się wypłukuje. Dlatego zastanawiam się ile mogę go dziennie brać [emoji848][emoji848]
 
Wow ja to bym juz pewnie w szpitalu wyladowlala. Jak nie mam panowania nad swoim organizmem to psychika szwankuje ;) Ryby i warzywe :) Wez mnie ze soba:)
Wpadaj do Paryża, co prawda ostatnie strajki i żółte kamizelki nie robią dobrej reklamy, ale w rzeczywistości żyć się da 🤣🤣🤣, sama tyle miejsc ciekawych odkrywam jak chodzę na piechotę 😆
 
Z magnezem nie ma problemu idę do kruidvat i biorę bez recepty. Gorzej z nospa bo tego nie maja. Magnez i tak biorę non stop bo skurcze w łydki łapały w nocy dlatego go biorę ale wiadomo ze przy stresie szybciej się wypłukuje. Dlatego zastanawiam się ile mogę go dziennie brać [emoji848][emoji848]
3x2 tabletki spokojnie :) jak masz zwykły magneB6, zresztą nie wiem czy magnez można przedawkować. Nawet w ulotce jest informacje, że 6 do 8 tabletek na dobę można wziąć.
 
reklama
Pewnie reakcja na hormony, tez tak myśle. Ja od kiedy zaczęłam brać progesteron dowcipnie, to mnie zaczęły cyce bolec, dlatego wiem już, ze te wszystkie dziwne rzeczy co się nam dzieją, to hormony. Az głupio mi pisac, ale natura mnie obdarzyła niesamowicie, mam miseczkę E, tak E przez wielkie E 80 🙈🙈🙈, wazę 65kg z czego chyba te cycki z 5kg 😛. Wiec jak jeszcze one bolą i puchną to mam kilka staników z miseczka F w które się świetnie mieszczą. Ja zawsze myśle gdzie kupię staniki jak bym zaciazyla😆, teraz to już nie łatwe... 😜
Stanikami się nie martw😊 Jest kilka sklepów nawet pewnie przez internet da się ogarnąć jak dobrze znierzysz wymiary. Ja w czasie ciąży i karmienia nosiłam miseczkę G lub H. Teraz niestety są za duże i czekają sobie w szufladzie.
 
Do góry