reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny odchodzę od zmysłów [emoji24][emoji24]

Tak mnie boli podbrzusze ze chyba zaraz okresu dostanę [emoji22] to jest straszne, już nie chce mi się nic nie dotrwam chyba nawet do testowania. Wzięłam nospe ale to chyba na nic. Jeszcze zostaje sama w domu bo mąż do pracy wychodzi - oszaleje 🤯🤯
Magnez sobie zapodaj,rozluzni troche i moze nospe profilaktycznie 3x1. Takie meczenie się szkodzi maluchowi.
 
reklama
Dziewczyny odchodzę od zmysłów [emoji24][emoji24]

Tak mnie boli podbrzusze ze chyba zaraz okresu dostanę [emoji22] to jest straszne, już nie chce mi się nic nie dotrwam chyba nawet do testowania. Wzięłam nospe ale to chyba na nic. Jeszcze zostaje sama w domu bo mąż do pracy wychodzi - oszaleje 🤯🤯
Mnie bardzo bolał od 4 dnia( 3 dniowy zarodek transferowany) i brałam po jednej nospie 3 razy dziennie ,czasami po 2tabletki .Takie bóle miałam jeszcze przez 3 tyg ,ciągle myślałam ,że to już @ idzie.ciagle latałam i sprawdzałam ,bo urogestan tak wyciekał ,że myślałam ,że to już ... .a to kropek tak szarżował ☺️☺️Myśl ,że będzie dobrze i koniec 😘
 
U nas juz bida straszna. Mamy kredyt na mieszkanie wiec odkladac cos i zyc normalnie to bylo bardzo ciezko. Odmawialam sobie naprawde wielu rzeczy zeby tylko cos uciułać. Na wakacje no tylko na kilka dni i to tez w Polsce....jeszcze tli sie we mnie nadzieja ale az boje sie pomyslec co bedzie dalej jesli sie nie uda:(
UDA SIE UDA. A jak nie co cos wymyslimy. Tylko zostan z nami.
 
@Aduś16 przepraszam jesli cos przeczylam dopiero wrocilam do domku. Jakie masz teraz plany? Bo tam u Ciebie w pracu
,troche zahmatwane bylo? A moze nowa praca dala by troche dystansu? A jesli bylo ci dobrze w starejto SMOL to i wracaja. Teraz najwazniejsze sa Twoja uczucia 😍
 
@Aduś16 przepraszam jesli cos przeczylam dopiero wrocilam do domku. Jakie masz teraz plany? Bo tam u Ciebie w pracu
,troche zahmatwane bylo? A moze nowa praca dala by troche dystansu? A jesli bylo ci dobrze w starejto SMOL to i wracaja. Teraz najwazniejsze sa Twoja uczucia 😍
W tygodniu na interview w innym banku, do pracy w której jestem na zwolnieniu nie wracam.. Mam tylko tydzień wypowiedzenia.. Napisałam do docenta bo bardzo chciałbym usłyszeć jego zdanie.. Chyba kupię konsultacje telefoniczna jak oznacze tutaj amh.. Ja tak często miałam betę pozytywna że nie wiem czy po prostu nic dalej nie robić czy walczyć... Ale psychiki mi brakuje, nie jestem wbrew pozorom aż taka silna, za dużo emocji mnie to kosztuje.A tu kolejne urodziny za pasem. Dziś są męża.. Smutny dzień
 
W tygodniu na interview w innym banku, do pracy w której jestem na zwolnieniu nie wracam.. Mam tylko tydzień wypowiedzenia.. Napisałam do docenta bo bardzo chciałbym usłyszeć jego zdanie.. Chyba kupię konsultacje telefoniczna jak oznacze tutaj amh.. Ja tak często miałam betę pozytywna że nie wiem czy po prostu nic dalej nie robić czy walczyć... Ale psychiki mi brakuje, nie jestem wbrew pozorom aż taka silna, za dużo emocji mnie to kosztuje.A tu kolejne urodziny za pasem. Dziś są męża.. Smutny dzień
TRZYMAJCIE SIE !!! Wierze ja 3 transfer przed siwtami nie moglam slowa wypowiedziec ☹ A swojaa droga jak ci sie pracuje w banku? Ja praccoealaam w PKO i naszcescie wyszukalam inna praca. Zaklandanie kont po rodzinie albo branie na siebie kredytow przestalo mnie motywowac.
 
reklama
TRZYMAJCIE SIE !!! Wierze ja 3 transfer przed siwtami nie moglam slowa wypowiedziec ☹ A swojaa droga jak ci sie pracuje w banku? Ja praccoealaam w PKO i naszcescie wyszukalam inna praca. Zaklandanie kont po rodzinie albo branie na siebie kredytow przestalo mnie motywowac.
Ja pracuje w HQ jako analityk albo system accountant więc nie mam styczności wogole z klientami... Bardzo lubię swoją pracę... Choć od wakacji i ciąży biochemicznej byłam w niej jakby nieobecna...
 
Do góry