reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

agapl no i smaży się zaledwie kilka sekund z obu stron na dobrze rozgrzanym ale nie zagorący tłuszczu. praktycznie wrzucasz, obracasz i wyjmujesz ledwie co przyżółcone (prawie białe).bo jak nie to się przypalą i będą niedobre.
 
reklama
Lawendowy nadałam paczkę pośpiesznym;-),kurde czemu ty tak daleko mieszkasz:-(. przyprowadź się gdzies bliżej to może i jakaś pracę uda się wykombinować:-)


Hola, coś w tym jest, że mieszkam za daleko :-) Mój mąż, jak stracił pracę, rozpuścił wici wśród znajomych i w ciągu jednego dnia miał dwie propozycje pracy, ale we Wrocławiu.
 
Agap, pisałam do Misi z prośbą o poradę prawną. Na pierwszy rzut oka prawo jest po mojej stronie.
Zobaczymy, co będzie jak zaniosę pismo pani dyr. A ona sprzeciwu nie znosi. I zawsze wszystko musi być, tak jak ona chce.
 
Muszę pokazać Wam cudownej urody naszyjnik uszyty techniką sutaszową.
Te cudo zostało uszyte specjalnie z myślą o WOŚP..
Może kiedyś, jak będę miała dddduuuuuużżżżżżżooooooooo czasu, uszyję sobie podobny :-)
A na razie cieszę oczy:-D

TĘCZAK -niesamowity naszyjnik szyty w całej Polsce (698007) - Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Serce naszyjnika:
stylowi_pl_bizuteria_2784521.jpg


A tak wyglądały wszystkie elementy przed zszyciem:
stylowi_pl_bizuteria_2634911.jpg
 
Babeczki, dostałam wiadomość od Madzialenak.
Biedactwo leży z gorączką i cała truchleje, czy aby Maleństwu nic nie będzie.

Bardzo prosiła o kciuki.

Także zaciskamy kciuki i wysyłamy fluidy zdrówka, aby jak najszybciej choróbsko sobie poszło i już nigdy nie wracało.
 
reklama
Do góry