reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lawendowy_sen - wiem, że mam super szefa i go docenia. W ogóle nie typowy gościu - pracował jak dr różnych firm, był prezydentem miasta, no, a poza tym ma doktor i prowadził jakieś zajęcia kiedyś ( teraz już nie) a siedzi w swoim biurze z nogami na biurku :-) No i fajne ma słownictwo np. pokłosiem spotkania. Szkoda, że już tylko z pół roku będę z nim pracować. Mimo, że mam podpisaną umowę na czas nieokreślony teraz. Kończy nam się likwidacja firmy jakiejś, a na razie innej nie mamy.

A odnośnie naszyjnika to już wiem, że to nie Ty, ale kiedyś pokazywałaś swoje dzieła i są bardzo ładne.
 
reklama
Kinga_1-po ostatnim nieudanym IVF zminiliśmy klinikę i w tej nowej byliśmy dopiero na 1-szej wizycie. Lekarz zalecił dodatkowe badania, gdy będą wyniki zobaczymy co dalej. Ja też mam AMH=0,4, dlatego wspominał o innej stymulacji, ale niestety nie znam szczegółów. U mnie nie doszło ani razu do zagnieżdżenia, stąd dodatkowe badania.
 
Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci. Dzieci, niech Wam się śnią, Wasze dzieci :-)

stylowi_pl_hobby_2546259.jpg
 
A ja jeszcze w nocy przeboje. Zatkała się rura w pralni nade mną i ciut mi przylało mieszkanie. Jak bardzo konkretniej mnie zalało to będzie wiadomo jutro. Kuźwa. Zawsze coś musi się przytrafić. Dobrze, że coś mnie tknęło i w nocy poszłam na strych ( chciałam powiesić pranie). Bo inaczej mógłby być potop.
 
Niedawno wrocilismy z wieczoru z dzieciakami siostry- to jest mega pozytywny ladunek energii dopiero:) Kinga_1 tak dokladnie, teraz po @ juz sie szykujemy, badamy itp do IVF , teraz zaczynam chyba juz myslec ze byloby najlepiej gdyby udalo sie zmajstrowac blizniaki:) echhh ale bedzie sie dzialo! Milych snow dziewczyny
 
Czesc Kobitki :-)

Moj kociamber nie da mi niestety poleniuchowac i juz od godziny jestem na nogach bo przeciez trzeba mu dac jesc a nie spacccc hihihihi :blink:

Lawendowy, wirtualnie przesylam duzo energi do walki z babolem ;-)
Co do naszyjnika :szok: Zabraklo mi tchuuuuu w plucach. Piekny. Ilez tez pracy w niego wlozono. Niesamowity pomysl by udziergac takie cudo wspolnie.
Przyznam,ze przygladam sie jak na razie tej metodzie dziergania bizu ale jeszcze nie podjelam sie wyzwania.

Madzialenak wracaj szybciutko do zdrowia i na nasze forum bo teskno za Toba :tak:

Kinga, to juz pierwszy krok zrobiony. Wizyta 25 i ezciskam juz mocno piastki by pozwolono CI szybko podejsc do dzialania.

MILEGO DNIA!!!
 
reklama
Hej laseczki ;-) dzis tak biało za oknami, do tego orkiestrowo, korzystajcie z ladnego dzionka ;-)Ja niestety dzis wyprawilam moje M i zobaczymy sie dopiero za 20 dni :-:)-:)-( Leze plackiem i naslu****e jakis objawów ale cisza :-(powinny przyjsc chyba jokos od 2-3dpt przy blastakch, dobrze pamiętam??
 
Do góry