reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To współczuję tyle czekania i stresowania się [emoji50]. Ja robię w 7 dpt na własną rękę.
Wczoraj właśnie wysłałam wyniki na trombofilię w razie czego, bo mam wizytę u naszego docenta pod koniec stycznia, a na to się trochę czeka, więc zrobiłam na zaś
Bety tu nie robią - test mam za 2 tyg zrobić
 
reklama
W poniedziałek, 7dpt...
Już pisałam, że wizyta u Paśnika zaklepana pod koniec stycznia w razie czego, więc od razu będę działać
Oby nie była potrzebna!!! Ja miałam umówiona w Gamecie w 9dpt i okazała się nie potrzebna jak na tamten moment. Dobrze że masz w razie W bo łatwiej wtedy jakoś plan w głowie układać..
 
na moje pytanie: dlaczego? odpowiedział- nie wiem jak Pani była stymulowana, bo te komórki od razu mi się nie podobały, ale resztę powie Pani lekarz. dalej było - mogę odwołać nasze spotkanie z 13.15 ? ja tylko dałam radę wydusić ok. lekarz na wizycie odpowiedział mi, że przyszliśmy z męskim problemem, a tutaj pojawia się żeński. zaproponowała, żeby od razy podejść do kolejnej stymulacji, w której można uzyskać lepszej jakości komórki. Ale tak ryczałam, że mogłam coś przekręcić. jesteśmy umówieni jutro do niej to wypytam o więcej. emocje już mi trochę opadły i dopatrzyłam się po analizie wszystkiego, że stymulację miałam rozpoczętą 7 dnia cyklu. nie wiem czy to ma wpływ, ale wszędzie czytam, ze stymulację rozpoczyna się w 1-3 dniu cyklu. i tak mi też lekarka na wizycie poniedziałkowej powiedziała.

W której klinice ?
 
To współczuję tyle czekania i stresowania się [emoji50]. Ja robię w 7 dpt na własną rękę.
Wczoraj właśnie wysłałam wyniki na trombofilię w razie czego, bo mam wizytę u naszego docenta pod koniec stycznia, a na to się trochę czeka, więc zrobiłam na zaś

No niestety nie pójdę sobie na betę z ulicy, a isc do rodzinnego po skierowanie i tłumaczyć się z tego po co mi to badanie jakoś nie napawa mnie optymizmem. No i czekanie kilka dni na wynik.... to i tak wole robić test kilka dni pod rząd
 
Laski. Pytanie z ciekawości. Na menopurze jest podziałka chyba od 60j w górę. Kiedy przyjmuje się takie niskiw dawki? Na samym przygotowaniu do transferu bez punkcji?
Nie brałam menopuru tylko gonal f, ale to chyba ten sam skład... do punkcji miałam dawkę 185u a do transferu crio 50u wiec pewnie tak jest jak piszesz 😛
 
reklama
Do góry