reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Myślę, że to dobra decyzja. To nie potrwa wiecznie, a zawsze podrepeeuje finanse i umożliwi kolejne ivf. A Ty nie mogłabyś z nim razem wyjechać ewentualnie?
Też mam taką nadzieję. Tłumaczymy sobie, ze tylko kilka lat. Maks do 40. Niesty Ty. To nie taki charakter pracy. To będą wyjazdy na kontrakty. Bedziemy żyli od wyjazdu do przyjazdu z jednym najważniejszym celem ;)
 
A szczerze to ja toreb w ogóle nie noszę. Chyba przez traumy biologiczne[emoji23][emoji23][emoji23] toleruję tylko nerkę gdzie mieści mi się telefon, pomadka, klucze, pilot do auta i scyzoryk (nie to że jestem groźna ale poprawia mi to poczucie bezpieczeństwa [emoji6]) . Więcej maneli nie potrzebuję[emoji3]
Ja mam kilka ale chodze w jednej. Jak sobie pomyślę o przekładaniu... nerki uwielbiam i jak tylko zbliża się sezon na chodzenie bez kurtek wjezdzam w nere;) No z tym nozykiem... hmmm. W sumie się nie dziwie. Ja noszę gaz.. Ale tylko dlatego,ze maz mi karze.. tylko zanim bym sie do niego dostała przez te zameczki w torbie to 3 razy by mnie zaciukali [emoji85][emoji85][emoji85]
 
Dziekuję !!! ❤ ❤ ❤ Ty juz jestes spełniona mama, ale zycze Ci zebys doswiadczyła tego cudu drugi raz, a nawet i trzeci a jesli ci sie spodoba to nawet czwarty:-D:-D:-D

Oj czwóreczke to biorę w ciemno!!! Ale będę szczęśliwa jak będzie dwojeczka 💕

3.1 skończyłam 35 🤦🏻‍♀️
Ja 11.01.1987 [emoji12]

Babki, jak to, nie podzielilyscie się tortem z nami?! 😂
Naaajleeepszeeegooo, niech urodziny za rok będą bezalkoholowe!!! 😘
 
He he miło ze nie pije sama, jak samopoczucie? Dzień zbliża się dużymi krokami, masz wolne w dniu transferu?
Hihi stosuje się do zaleceń bardziej doświadczonych, to chociaż jedyna przyjemność w tej całej terapi zastrzyków, leków, garści suplementów. Jeszcze nie wiem kiedy będę miała transfer, ale na pewno wezmę wolne na ten dzień, a Ty?
Myśle ze do drugiego transferu podchodzę już zupełnie inaczej, stres jest, ale jestem bardziej wyluzowana, mam nadzieje, ale jestem tez bardziej przygotowana na porażkę. A Ty jak się czujesz?
 
Hihi stosuje się do zaleceń bardziej doświadczonych, to chociaż jedyna przyjemność w tej całej terapi zastrzyków, leków, garści suplementów. Jeszcze nie wiem kiedy będę miała transfer, ale na pewno wezmę wolne na ten dzień, a Ty?
Myśle ze do drugiego transferu podchodzę już zupełnie inaczej, stres jest, ale jestem bardziej wyluzowana, mam nadzieje, ale jestem tez bardziej przygotowana na porażkę. A Ty jak się czujesz?

A myślałam ze to z Tobą transferuje 🤣 eh pomieszało mi się

Ja spokojna i planuje już kolejne podejścia
 
reklama
Do góry