reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sorki, że tak z grubej rury, ale co da zmiana kliniki jak zarodki miałaś dobre a się nie zaimplantowaly? Może czegoś nie doczytałam ale czy badalas immunologię? Bo ja teraz zgłębiam ten temat bo jestem na takim samym etapie co Ty - 3 nieudane transfery z pięknych zarodków [emoji3525]. Właśnie w poniedziałek po histeroskopi ze stratchingiem podchodzę do 4-tego i mam już umówioną wizytę u immunologia.
Badałam immunologie u docenta Paśnika 😊 ten 3 transfer był po leczeniu i zaleceniach od docenta i niestety tez się nie przyjął 😔 w lutym będziemy podchodzić do 4 transferu tez po leczeniu immunologicznym bo jest ważne 3 miesiące
 
Może udaj się na konsultację do Paśnika. Jeśli chcesz być dokładnie wysłuchana to raczej dr Pietrz. u niego zawsze jest bez pośpiechu. Wizyta jest tańsza niż u dr M.
Byłam już u docenta Paśnika I ten 3 transfer był po leczeniu i zaleceniach od niego...niestety nie udany. W lutym podchodzimy do 4 transferu bo leczenie immunologiczne jest ważne 3 miesiące
 
Ok, rozumiem. Oby się w lutym udało [emoji8]
Badałam immunologie u docenta Paśnika [emoji4] ten 3 transfer był po leczeniu i zaleceniach od docenta i niestety tez się nie przyjął [emoji17] w lutym będziemy podchodzić do 4 transferu tez po leczeniu immunologicznym bo jest ważne 3 miesiące
 
Na czczo do punkcji to nawet wody nie można się rano napić ? Od momentu jak wstanę i dojadę tam to uschne
Kochana ja mialam punkcje o 13:00,bylam 11na liscie.
Wstalam o 7 i napilam sie lyczka wody tyle zeby euthyrox połknąć i potem nic, do 10mnie ciut ssało w żołądku a potem to juz nerwy wzięły górę i nie myslalam o piciu czy jedzeniu.
 
reklama
Do góry