reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Mój M za to mieszał mi zastrzyki, te co są osobno, wydaje mi się że bardziej się tym denerwował niż ja, ale potem nabrał wprawy, a ja gdy go nie było podczas crio i dostałam do zmieszania jeden zastrzyk to normalnie tak się tym przejełąm że ojej - teraz mam taką plastikową końcówkę, która można nałozyć na buteleczkę i zbić główkę fiolki. Ciekawe jakie leki dostanę, czy również trzeba będzie mieszać samemu, mój Luby dopiero dojedzie 27 stycznia

Dlatego zapraszamy do Gdańska:-)
Jakbyś tu zamieszkała, to miałabyś zewsząd pomoc. Przecież masz tutaj tyle pomocnych serc.
 
reklama
Od 6 dni nie mam moich dni...oj jaka byłaby nadzieje, ze może tym razem się udało. Niestety brak @ jest skutkiem ubocznym brania leków na zniszczenie niezłośliwego. Wczoraj pobrano mi krew a dziś info...niestety nie było jajeczkowania i na razie nie będzie. Proszę brać nadal leki. Zobaczymy pod koniec stycznia co dalej.
Zalamka
Znów oddala mnie życie od naszych Śnieżynek
 
Dobranoc moje Miśki. Śpijcie dobrze. Jutro nowy dzień i nowe możliwości.
Oby i dla mnie jutro zaświeciło słońce, bo dzisiaj, to burza z piorunami :-( A oczy nadal pełne łez...

293604_483267768385723_1607691185_n.jpg
 
Lawendowy Sen dziękuje Ci za ciepłe słowa :-) pamiętaj,że marzenia się spełniają, Twoje też się spełni :tak: masz teraz całe grono nowych przyjaciółek,które wspierają Cię myślami, aby jak najszybciej się udało, więc uda się i to wkrótce :tak:
 
Benle już prawie połowa stycznia, szybko zleci, wiadomo,że organizm potrzebuje czasu na regenaracje sił - i Ty się nie martw, bo już niedługo usłyszysz dobrą wiadomość :-)
 
lawendowy_sen - piszesz o burzy, a po niej zawsze świeci cudowne słoneczko:tak::tak::tak::tak:
benle -oj lekarstwa potrafią siać spustoszenie w organizmie. Trzymam kciuki &&&&& za szczęśliwy ciąg dalszy...:-)
madzialenak - senność to uroki ciąży, śpij jeśli tego potrzebujesz i wyśpij się na zapas zanim mały rozrabiaka będzie Ci zakłócał Ci nocki ;-);-)
 
reklama
Hej laseczki trzymajcie kciuki moze uda sie sprzedac dzis auto bo niby ma jakis klient przyjechac ale cos w to nie wierze bo dzwonia i tylko dupe zawracaja.Juz by była jakas gotówka. Musze dzis wszystkie badania emka poukładac w jakas teczke bo mam w notesie wsadzone a czasem sie cos pogubi. Ciekawa jestem jakie teraz beda wyniki czy te witaminy cos dadza.
Niby oligozoospermia nie jest az taka zła i bywa ghorzej ale ja jestem zalamana
 
Do góry