reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oska - ja od początku stymulacji - dieta wysokobialkowa, morele, awokado i min 2 litry wody i żadna hiperka mnie nie dopadła:-):-)A miałam 18 jajków pobranych, z czego 12 było dojrzałych.
 
reklama
Hej kochane, dzięki za trzymacie &&& ja jednak nie dostałam wcale za optymistycznych wiadomości z labo.. ale liczyłam się z tym nawet bo przez tyle dni stymulacji to może się tak to kończyć :-( z 23 kumulusó było 12 dojrzałych jajek i tylko 6 udało się zapłodnić??? :-( wszystkie się niby dzielą mają od 2 po 6 komórek jeden klasy C reszta B.. ale do soboty jeszcze tyle czasu :-:)-( ja już nie wiem kiedy się uda... myślę że byłam przestymulowana i dlatego tylko połowa się zapłodniła, poprzednim razem zapłodniły się wszystkie dojrzałe tj. 7 i iałąm 3 blastki z tego .. Nie wiem już nic, na co liczyć, czy wogóle na coś, jak nie będzie nic do mrożenia do ciągle będe mieć tylko jednego blastka i nic do pary jak się ZNÓW nie uda :no: załamka ...
 
Aduś :-) żadna załamka - masz 6 zarodków! nie mart się!!! tzn wiem,że będziesz się martwić i my razem z Tobą ale trzeba wierzyć,że będzie dobrze,że wszystkie będą pięknie rosły :tak: trzymam kciuki &&&&&
 
Nie wiem czy starczy mi już sił na dalszą walkę jak znów się nie uda ... :-( cały czas miałam dobre przeczucie ale wątpię żeby to się dobrze skończyło, mi nie jest chyba pisane wygrać tą walkę :-( tylko z kim ja walczę bo już nie rozumiem ??
 
Aduś pomyśl inaczej, pomyśl "mam aż 6 zarodków, a wśród nich są moje maleństwa, które już niedługo będe mieć w brzuszku, a potem wróce po kolejne" ... Kochana Ty się lepiej pomartw jak sobie poradzisz z taką gromadką :-) pesymizm a kysz daleko, daleko! Aduś już w sobotę będziesz mieć maluszki ze sobą! nie ma innej opcji
 
Gotadora to nie jest tak przy hodowli do blastocysty że am w drugim dniu 6 zarodków i tyle ich zostanie, nie wiem nawet czy zostaną 2 które mają mi podać dopiero ZA 3DNI, do tej pory przecież wszystko się może zdarzyć, nie mówiąc już o jednym chociaż do zamrożenia. Kolejne 3 dni kłębek nerwów... a potem to już nawet nie chce myśleć przed 18tym
 
Aduś jeszcze dwa dni, już środa wieczór, o której masz planowaną punkcję? i jak się dziś czujesz? trzymam kciuki za maleństwa, żeby wszystkie rosły
 
Adus...noz co to za pesymizm!! wez kobieto! jak mozesz teraz sie poddawac, juz tyle przeszlas, ze same przyjemnosci przed toba...najwazniejsze, zeby byl jeden!! ten jeden zupelnie wystarczy a jeszcze jak dotrzyma do 5 dnia tzn ze bedzie silny!! nie mozna sie poddawac...


juz sie chyba domyslam skad mi tak wlosy leca...wcale nie przez ciaze, czy hormony ktore biore, ale chyba przez tarczyce......dzis odebralam badania, ktore robilam rano TSH mi wzroslo z 2,7 na 4,5..DAMN!!! kurde i juz sie denerwuje...
baffled5wh.gif
oczywiscie umowilam sie do endo-gina...
ale kurde juz kiedys mi skakalo tsh, robilam anty tpo, anty tg, ft3, ft4 no i usg tarczycy, wszystko pieknie!
a teraz wzroslo i boje sie o mojego maluszka, nie chce zeby cos sie stalo...
ehhh kurde dziewczyny, ciagle cos mam pod gorke, nawet chwile nie moge sie pocieszyc ta ciaza, bo zaraz spadam mocno na ziemie
mad.gif
 
Ostatnia edycja:
Gotadora, dziękuje, transfer mam o 12 w sobote a czuję się dziś już dobrze, troche tylko bolą jajniki i to wszystko. Ja tez trzymam za nie kciuki ale nie wiem co to da. A jak twój ból głowy, minął?
 
reklama
Do góry