reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po wizycie. Punkcja w sobotę. Dzis 12 stymulacji i estriadol 3270 a progesteron 0,3. Transfer prawdopodobnie w czwartek
Jaki piękny estradiol 😳 ja to miałam 1200 co wskazywało na 4 dojrzałe komórki, po punkcji mi powiedzieli że pobrali 7, ale co z tego skoro tylko 4 były dojrzałe i nadawały się do zapłodnienia. To u Ciebie wskazuje na ok 10 pięknych, dojrzałych jajeczek ☺️ trzymam kciuki.
A co lekarze mówili odnośnie tego proga? Bo przed włączeniem progesteronu wynik chyba powinien być do 0,1 , Ty już zaczęłaś suplwmentowac? Choć może to jeszcze taka dopuszczalna granica, nie jestem pewna :)
 
Meldujemy się po wizycie ;) wszystko w jak najlepszym porzadeczku ;) kropek ma się dobrze 🥰 termin porodu mam na 20.08 ;))
 

Załączniki

  • C4040381-D4E9-4B31-98EB-606CA74822C0.jpeg
    C4040381-D4E9-4B31-98EB-606CA74822C0.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 78
  • CBEFDB7A-67F6-456F-BF2B-E9D72CD2FF74.jpeg
    CBEFDB7A-67F6-456F-BF2B-E9D72CD2FF74.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 70
Dziewczyny stał się cud. Z bardzo słabych zarodków w 3 dobie hodowania, dotrwały do blastocysty dwa. Nie są może super jakości ale są. Podali mi obydwa: 4cb i 4bc.

Ponoć ważniejsza jest ta druga litera w oznaczeniu (dotyczy trafektodermy) i dlatego ten 4cb jest lepszy.

Powiedzieli, że w sumie 4bc nie jest zbyt mocny więc raczej nie chcą go mrozić.

Podali mi więc obydwa[emoji3]
 
Jaki piękny estradiol 😳 ja to miałam 1200 co wskazywało na 4 dojrzałe komórki, po punkcji mi powiedzieli że pobrali 7, ale co z tego skoro tylko 4 były dojrzałe i nadawały się do zapłodnienia. To u Ciebie wskazuje na ok 10 pięknych, dojrzałych jajeczek ☺ trzymam kciuki.
A co lekarze mówili odnośnie tego proga? Bo przed włączeniem progesteronu wynik chyba powinien być do 0,1 , Ty już zaczęłaś suplwmentowac? Choć może to jeszcze taka dopuszczalna granica, nie jestem pewna :)
Właśnie nic nie skomentował ,a ja na wynik zajrzałam po wizycie i nie zapytałam;( a też tak gdzieś czytałam. Suplementować mam dopiero po punkcji. W 10 dc miałam progesteron 0,1. Niewiem co myśleć . Cieszę się z tylu jajek w pierwszej stymulacji miałam 3 , jedna blastka di transferu nie bylo nawet co zamrozić ;(
 
reklama
Dziewczyny stał się cud. Z bardzo słabych zarodków w 3 dobie hodowania, dotrwały do blastocysty dwa. Nie są może super jakości ale są. Podali mi obydwa: 4cb i 4bc.

Ponoć ważniejsza jest ta druga litera w oznaczeniu (dotyczy trafektodermy) i dlatego ten 4cb jest lepszy.

Powiedzieli, że w sumie 4bc nie jest zbyt mocny więc raczej nie chcą go mrozić.

Podali mi więc obydwa[emoji3]
Trzymamy kciuki za obydwa kropki [emoji110][emoji110]
 
Do góry