reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny leczące się w Novum. Kogo polecacie? Proszę napiszcie mi jak nie tu to w wiadomości prywatnej, bo bardzo się bije z myślami co robić.. Czy się przenosić czy nie. Niby mój lekarz nie działa standardowo. Ciążę udało się uzyskać i to dzięki podejściu lekarza. Ale mam taki mętlik w głowie.
 
reklama
Hej moje kochane dzis wizyta u Pasnika przebiegla bardzo fajnie . Naprawdę super lekarz. Zlecil nam rozszerzone ANA i po wynikach bede miala konsultacje telefoniczną i wtedy ustalimy leczenie. Powiedzial ze z moim kir aa to dobry znak ze zachodze w ciaze. Ogólnie jestem bardzo zadowolona bo dal nam nadzieję❤dziekuje dziewczyny za tw kciuki dzisiejsze na pewno pomogly😘😘😘
 
Dziewczyny!!nadal nie mogę uwierzyć i poplakuje.. Udało się! Oba serduszka bija.. Strach nadal jest bo do 12 tyg daleka droga.. Ale przedstawiam wam nasze małe szczęścia ❤ cuda się zdarzają warto walczyć to się naprawdę udaje!!
GRATULUJĘ kOCHANA❤❤❤❤ BOŻE JAK MNIE ZAWSZE RADUJĄ TAKIE WIEŚCI🥰🥰🥰
MOJE MARZENIE-DWA SERDUSZKA😍😍😍TRZYMAM KCIUKASY ZA NUDNĄ DONOSZONĄ CIĄŻĘ✊✊✊
OGROOOMNIASTE BUZIOLE!!!
 
Dzięki za informację. Mi coś mówiła recepcjonistka o 600 zł ale dopłaty jeśli chcemy hodować do 5 doby. Do 3 doby zrozumiałam, że w pakiecie.

Spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania[emoji3590]

Tak do 3 dobry w pakiecie, dopłaca się jak jest przedłużenie hodowli do 5 doby
 
GRATULUJĘ kOCHANA❤❤❤❤ BOŻE JAK MNIE ZAWSZE RADUJĄ TAKIE WIEŚCI🥰🥰🥰
MOJE MARZENIE-DWA SERDUSZKA😍😍😍TRZYMAM KCIUKASY ZA NUDNĄ DONOSZONĄ CIĄŻĘ✊✊✊
OGROOOMNIASTE BUZIOLE!!!
Dziękuję ❤️marzenia się spełniają ja też jakoś w głowie miałam od początku dwa maluszki 🥰 trzymam kciuki za Ciebie ❤️❤️❤️❤️żebyś niedługo zobaczyła swoje 2 ❤️❤️
 
Dziewczyny leczące się w Novum. Kogo polecacie? Proszę napiszcie mi jak nie tu to w wiadomości prywatnej, bo bardzo się bije z myślami co robić.. Czy się przenosić czy nie. Niby mój lekarz nie działa standardowo. Ciążę udało się uzyskać i to dzięki podejściu lekarza. Ale mam taki mętlik w głowie.
Dr Zamora dr Taszycka dr Wojewódzki
 
reklama
No uczucie piękne jak tak dwa serduszka skakały.. Płakałam.. Miałam transferowane 2 jak za każdym razem.. No i tym razem oba zostały 😍 na pewno będzie coś wiadomo ❤ ja miałam pierwsze usg w 17dpt i było widać zarodki a dziś 22dpt i serduszka 😘 trzymam kciuki ❤❤❤❤❤❤❤❤
Gratuluje. Spokojnej ciąży kochana i melduj nam postępy.
 
Do góry