reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No my już (dopiero) w domu. Długo to wszystko trwało. Papiery wstępnie podpisane. Będzie PICSI, dołożymy 3 mrożone komórki jajowe do puli nowo pobranych. Od jutra pierwszy zastrzyk gonapeptylu.
@bazylia jeśli możesz to wpisz mnie proszę na 23.01 na podglądanie pęcherzyków. Zrobiłam AMH, az jestem ciekawa ile wyjdzie. Nasz lekarz nie widzi potrzeby dodatkowych badań. No cóż, to będę badać na własną rękę.
 
reklama
@bazylia128 a ja proszę o zmianę w kalendarzu, bo szczepienia mam 13.01 a nie 14.01 :) i jeszcze na ten czwartek 07.01 kontrolą wyników badań.
Wiecie co... Jeszcze taka ciekawostka. Wy tak piszecie o wpływie tego estrofemu, a bardziej progesteronu na np tkliwość i bolesność czy rozmiar piersi, a ja przyjmuje końskie dawki progesteronu- ok 800 dziennie i nic. Ani nie są bardziej tkliwe, wrażliwe ani tym bardziej większe. Choć ja mam małe piersi bo 85B, ale jednak to wskazuje jak bardzo indywidualnie każda z nas to przechodzi. Tylko ja np nigdy przed okresem też nie miałam nabrzmiałych czy tkliwych piersi.
A na ten "skutek uboczny" najbardziej czekam 😅 koleżanka mnie nie pocieszyła bo powiedziała, że jej urosły dopiero podczas karmienia 😄 więc zobaczymy.
 
Zrobiłam bete,
wynik z dziś 245 mIU/ml
Czy to dobry przyrost?
Na moje oko prawidłowy przyrost !
Kochana jesteś w ciazy chyba boisz się w to uwierzyć 😘
Za dwa dni zrób kolejne nadanie jeśli przyrost będzie to już będziesz mogła spokojnie czekać do usg.
Serdeczne gratulacje😘 czuje ze wszystko będzie dobrze ale dla pewności ✊✊✊zaciśnięte
 
Hej przepraszam ze tak z butami sie wpraszam, ale mam pytanie dzis 1 dc i mam zacząć antykoncepcje od dzisiaj a jutro mam zrobic badania typu LH FSH testosteron PRL i AMH czy ta jedna tabletka dzisiejsza zmieni wyniki tych badan? Jezeli tak co zrobic ? Lekarz mi zlecil a ja nie pomyslalam zeby zapytac. Prosze o odpowiedz
 
reklama
Na moje oko prawidłowy przyrost !
Kochana jesteś w ciazy chyba boisz się w to uwierzyć 😘
Za dwa dni zrób kolejne nadanie jeśli przyrost będzie to już będziesz mogła spokojnie czekać do usg.
Serdeczne gratulacje😘 czuje ze wszystko będzie dobrze ale dla pewności ✊✊✊zaciśnięte
Dziękuję kochana,
Teraz wizytę mam w piątek,
Już postaram się wytrzymać do tego czasu bez kolejnych dodatkowych wizyt po laboratoriach...

Trzymam kciuki za Was WSZYSTKIE!
 
Do góry