reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama

Załączniki

  • 20190907_221211.jpg
    20190907_221211.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 46
Dużo przezroczystego śluzu jest ok. Co prawda u mnie nie było tak od razu go dużo, dopiero po kilku dniach, ale wg mnie spoko.
Dziewczyny mam pytanie
Ja jestem psiara 🥰kocham wszystkie psy. Wrzuć fotki swoich pupili😍
Kochane jestem w 28 tygodniu ciąży. Mam cukrzycę ciążową a co za tym idzie dietę. Powiedzcie mi czy można sprawdzić w jakiś sposób czy dziecko jest najedzone??
 
To są moje cudaki :) Wstyd sie przyznac ale spią razem z nami w pościeli... Niunia tylko na posłanku w swoim kocyku a i tak w nocy nas popycha pyszczkiem, zeby jej kołdre otworzyć :-D Prosze nie osadzajcie mnie. Poprostu tacy jestesmy w nich zakochani :)
 

Załączniki

  • 20170726_183237.jpg
    20170726_183237.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 85
reklama
To są moje cudaki :) Wstyd sie przyznac ale spią razem z nami w pościeli... Niunia tylko na posłanku w swoim kocyku a i tak w nocy nas popycha pyszczkiem, zeby jej kołdre otworzyć :-D Prosze nie osadzajcie mnie. Poprostu tacy jestesmy w nich zakochani :)

Nie osadzam, sami śpimy z kicia nasza. Jam miałam psinkę to tez ze mną spała.

Dodatkowo przynosi nam do łóżka zabawki

IMG_1645.JPG
IMG_1299.JPG
IMG_0949.JPG
 
Do góry