reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja przy stymulacji do samego transferu pozwalałam sobie na lampkę wina, dobrze to na mnie działało , rozluźniająco, nie wiem czy tak wolno, ale też bez przesady nie dajmy się zwariować ☺
Ja też, teraz przy crio jak mi słabo estradiol rosl to tuż przed transferem po lampce wina wytrawnego. Chyba mój zarodek polubił bo został :laugh2:
 
reklama
Sól Eposom inaczej ;) na Allegro masz tego pełno. Ostatnio kupiłam 5 kg za 17.90 zł ;)
Polecam dac do pustej wanny,bo mój kiedys sobie dał do juz przygotowanej wanny i narzekał ze mu sól do tylka włazi 😅
Od tej pory nie może sie przemóc,mimo ze mu tlumacze żeby poczekał do rozpuszczenia:)
 

Załączniki

  • IMG_20200104_204834.jpg
    IMG_20200104_204834.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 59
Polecam dac do pustej wanny,bo mój kiedys sobie dał do juz przygotowanej wanny i narzekał ze mu sól do tylka włazi 😅
Od tej pory nie może sie przemóc,mimo ze mu tlumacze żeby poczekał do rozpuszczenia:)
Hahahh, wystarczy pomieszać 😂
Ale wiem, że facetom nie przetłumaczysz 🤦🏼‍♀️ Jak to moja teściowa mówi - oni są słabsi 😎
 
reklama
Polecam dac do pustej wanny,bo mój kiedys sobie dał do juz przygotowanej wanny i narzekał ze mu sól do tylka włazi 😅
Od tej pory nie może sie przemóc,mimo ze mu tlumacze żeby poczekał do rozpuszczenia:)
hehehehhehehehe trzeba mu bylo dac jakis mały okrecik jak w Przyjaciołach :-D :-D :-D :-D do podtrzymania EGO i testosteronu :)
 
Do góry