reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przestań, jak lubisz z nimi spać to spoko, ja z kotami też śpię. W nogach dziadygi zawsze leżą.
Pieski sliczniutkie są [emoji7]
To są moje cudaki :) Wstyd sie przyznac ale spią razem z nami w pościeli... Niunia tylko na posłanku w swoim kocyku a i tak w nocy nas popycha pyszczkiem, zeby jej kołdre otworzyć :-D Prosze nie osadzajcie mnie. Poprostu tacy jestesmy w nich zakochani :)
 
reklama
To są moje cudaki :) Wstyd sie przyznac ale spią razem z nami w pościeli... Niunia tylko na posłanku w swoim kocyku a i tak w nocy nas popycha pyszczkiem, zeby jej kołdre otworzyć :-D Prosze nie osadzajcie mnie. Poprostu tacy jestesmy w nich zakochani :)
Kochana nie przejmuj się. Nasz tez spi z nami 🥰 nasi znajomi twierdza ze mamy pierd...ca na punkcie shoguna. A to jest wlasnie miłość ❤
Witaj w klubie psich mamusiek🥰
 
No to jak się ujawniacie to i ja mała Kasia jestem zgaduj zgadula ile lat ma ta dziewczyna :)
 

Załączniki

  • 20190303_174559.jpg
    20190303_174559.jpg
    190,3 KB · Wyświetleń: 110
Cześć.
Jestem nową i pierwszy raz korzystam z forum. Wasze czytam okresowo od jakiegoś czasu A dziś poczułam że sama nie dam już rady więc piszę.
Ja również staram się o ciążę już od prawie 3 lat. Teraz 19.12 przystąpiliśmy do in vitro pierwszy raz.
Oczywiście wcześniej zaliczyliśmy wszystkie pozostałe etapy bez efektu. Były tylko duże nadzieję i jeszcze większe załamania.
2.01 robiłam hcg które wyszło 93 dziś powtórzyła i jest praktycznie 0.
Nie mam siły czuje się załamana i szukam wsparcia u osób które będą potrafiły to wszystko zrozumieć.

Bardzo mi przykro ze musisz przez
To przechodzic...
To trudna droga i kazda z nas tutaj to doskonale rozumie...
Powiedz jakie mialas przyczyny - czy z badan cos wyniklo poza wodniakiem jajowodu?
Jakie mieliscie robione badania? Moze cos podpowiemy wspolnymi silami...
Poza tym transferem mialas juz kiedys pozytywna bete?

No i zycze Ci duzo sily... pewne jest to ze jestes juz blizej konca niz Ci sie wydaje[emoji173]️ zarodek sie zaimplantowal a wierz mi ze mimo wszystko to juz jakas informacja..
Nie poddawaj sie!!
 
reklama
Do góry