reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja jutro w końcu punkcja. Ale powiem szczerze że ten długi protokół jest wykanczajacy. I nie wiadomo czy będę mieć świeży transfer bo estradiol wywindowal do prawie 7 tyś.
Proszę o kciuki🙂
Kciuki zaciśnięte i gratuluje Ci pięknego estradiolu który świadczy o dobrych oocytach bo na 1 przypada co najmniej 200 to jak masz 7 tysięcy to będziesz mieć ich trochę 🙂 super oby wszystkie się zapłodniły !!!!
 
U mnie był accofil podskornie (Bx, brak implantacyjnych i kilka biochemicznych na koncie) plus immunosupresja + steryd na NK, CD4/CD8 i lekko dodatnie ANA, dolozylam intralipid,
Dzięki za odpowiedz. U mnie kir AA NK i problemy duże w interleukinach i nie wiem czy nie zaszkodzilam sobie tymi szczepieniami na alloMRL
 
Wiem wiem tylko j

a jak wpadne w taki ciag jedzeniowy to ciagle to samo. A i czasu tez brakowalo ostatnio. Teraz cos poczytam. Tylko wiesz jak zrobie deser to moj Łukasz sie krzywi i DUPY NIE URYWA :) wiec zjem jakies mieso i tyle ;) Za to ostatnio mam paranoje na punkcie mango. Moja kolacja to trzy plastry mango i 5 orzechow włoskich.
Też lubię mango. A moje zboczenie totalnr to avokado[emoji3]

Jak byłam w okolicach protokołu ai i ściślejszego paleo, to moje śniadanie przez długi czas to była kiełba domowa lub stek, jakiś owoc, pół avokado i pasek gorzkiej czekolady lindt90-choć tego akurat nie polecają. No ale bez przesady. Żyć też trzeba[emoji3]
 
No a embriolog Novum odpowiada tak
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-01-03-20-48-36-548_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-01-03-20-48-36-548_com.android.chrome.jpg
    274,9 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Allleee faaajjjnnniee [emoji173] mi niestety bratowa nie daje Amelki na cale weekendy. Wiec mamy tylko siebie i moje psy i dwa koty i 3 rybki ;) a w piwnicy podobno jest myszka ;) i ptaki na tarasie bo je dokarmiam słonecznikiem, a przy okazji gówienka ;)
To u nas poza krowami są owce, kozy, pieski podwórkowe sztuk 5, koty domowe sztuk 2 i koty dzikie sztuk 11[emoji23]
 
Do góry