reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja dziś szaleję w kuchni[emoji4]Jutro urodziny naszego młodego więc będę robić dużo różnych przekąsek i tort. No więc z dzieckiem uwieszonym przy spodniach na zmianę z trzymaniem go na rękach (bo musi widzieć co matka robi na blacie) wytworzyłam jak na razie mufinki marchewkowe i pierożki drożdżowe z mięsem mielonym pieczarkami i papryką Pewnie do Twojej diety nic się nie nadaje, ale ja walczę żeby ich nie pozżerać dziś bo cholery pachną jak nie wiem[emoji16][emoji16][emoji16]Jak mój M wróci z pracy to raczej trochę ich zniknie[emoji23]
Haha a ja ćwiczyłam ciasto marchewkowe z masą budyniową i nawet mi wyszło[emoji3] i to @bazylia128 akurat mogłabyś zjeść[emoji6]
 
reklama
A ja dzisiaj po wizycie u doktora, następną mam za dwa tygodnie i będziemy robić usg. Dziś założyli mi kartę ciąży i czekamy [emoji3590]
Jeszcze nie wiadomo czy są dwa czy tylko jeden zarodek, za wczesnie na „diagnozę” ale na następnej wizycie powinno być już widać :)
Martwi mnie tylko, ze dalej muszę brać tyle lekow... mam prolutex, neoparin, duphaston, acard, encorton, estrofem, lutinius no i witaminy. Wszystko w takich dawkach, ze miesięcznie to koszt tysiaka, a mam to brać do 18tygodnia ciąży :o
Myślałam, ze po udanym transferze już trochę uwolnimy się od kosztów ale widocznie nie... najważniejsze ze się udało nie? [emoji85][emoji3590]
Pewnie że najważniejsze że się udało, jak już siedzi i rozwija się to pierwsze koty za płoty[emoji6] kasa raz jest raz jej nie ma a dzieć już zostanie [emoji3]
 
hehehehehe jaki berbec :) I bylas z małą na woodstocku?!!! Nie wierze :-D :-D Podobało jej sie ? I tak najlepszi sa harikrishna :-D maja jedzonko za darmo :)
Tylko na parę godzin. No podobało się, lubi wszystko oglądać [emoji3] miałam słuchawki wygłuszające to nawet pospała na koncercie. A do hare hare nie dało się dotrzeć, kilometr kolejki[emoji23]
 
Dziewczyny kiedy na cyklu sztucznym odstawia się estradiol? Dziś czytałam ze się go nie bierze w czasie ciąży a słyszałam ze bierzecie go nawet po pozytywnym tescie. Jak to jest?
Mój lekarz mi wczoraj mowil że w 12tc stopniowo.. Ja biorę teraz 3 x 3 bo mi strasznie skacze i musiałam wykupić taki zapas że szok !!!
 
Mój lekarz mi wczoraj mowil że w 12tc stopniowo.. Ja biorę teraz 3 x 3 bo mi strasznie skacze i musiałam wykupić taki zapas że szok !!!

No ja tu nie kupie bez recepty a nie wiem jak się odniosą do tego leku po pozytywnym tescie. Wszystkie kobiety co tutaj podchodziły były na cyklu naturalnym wiec nawet nie wiem kogo zapytać. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak zapytać za tydzień na wizycie
 
A ja dzisiaj po wizycie u doktora, następną mam za dwa tygodnie i będziemy robić usg. Dziś założyli mi kartę ciąży i czekamy ❤
Jeszcze nie wiadomo czy są dwa czy tylko jeden zarodek, za wczesnie na „diagnozę” ale na następnej wizycie powinno być już widać :)
Martwi mnie tylko, ze dalej muszę brać tyle lekow... mam prolutex, neoparin, duphaston, acard, encorton, estrofem, lutinius no i witaminy. Wszystko w takich dawkach, ze miesięcznie to koszt tysiaka, a mam to brać do 18tygodnia ciąży :o
Myślałam, ze po udanym transferze już trochę uwolnimy się od kosztów ale widocznie nie... najważniejsze ze się udało nie? 🙈
A też szłas sztucznym? Wiesz Prolutex można na inny progesteron wymienić jeśli Ci się dobrze wchłania, a to wtedy znacznie mniejsze koszta. Ja mam Lutinus i luteine podjezykowa i progesteron miedzy 38 a 54 przy trzech badaniach.
To kartę ciąży już zakladaja po 3ciej weryfikacji zanim będzie zarodek widoczny?? Mi założyli w 10tc :-( :( Może coś się zmieniło teraz
 
reklama
No ja tu nie kupie bez recepty a nie wiem jak się odniosą do tego leku po pozytywnym tescie. Wszystkie kobiety co tutaj podchodziły były na cyklu naturalnym wiec nawet nie wiem kogo zapytać. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak zapytać za tydzień na wizycie
To nie dostałaś recept na zapas leku? Gdzie podchodzisz?
 
Do góry