reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też nie przyjmuję. Ja z kościołem to na bakier [emoji12].
Nie wiem co zrobię jak w końcu zajdę i urodzę.... Nie do końca jestem przekonana czy chcę aby moje dziecko czuło się jak wyrzutek, bo mama nie lubi kościoła [emoji849]
Ale tym to będę się później martwić [emoji846]
U nas jak będzie chciał przyjść to drzwi otwarte. Tyle, że uprzedzam że jestem niewierząca i tak o możemy sobie pogadać. (Bez konkretnych przesłanek i argumentów przeciw- po prostu nie mogę uwierzyć i tyle). Młoda jest niechrzczona, jak będzie chciała to sama to sobie zrobi. Nie umiałabym kłamać że wychowam ją w wierze skoro i tak bym tego nie robiła. A w ramach pseudokomunii i tak będzie można zrobić mini imprezę dla dziecka żeby nie czuło się wykluczone. Bo to w sumie o to tylko chyba się rozchodzi.
 
reklama
U nas jak będzie chciał przyjść to drzwi otwarte. Tyle, że uprzedzam że jestem niewierząca i tak o możemy sobie pogadać. (Bez konkretnych przesłanek i argumentów przeciw- po prostu nie mogę uwierzyć i tyle). Młoda jest niechrzczona, jak będzie chciała to sama to sobie zrobi. Nie umiałabym kłamać że wychowam ją w wierze skoro i tak bym tego nie robiła. A w ramach pseudokomunii i tak będzie można zrobić mini imprezę dla dziecka żeby nie czuło się wykluczone. Bo to w sumie o to tylko chyba się rozchodzi.
Brawo za szczerość :) W Polsce mało kto chętnie o tym mówi. Ja też nie jestem wierząca, tak jak Ty zwyczajnie nie mogę uwierzyć, więc to nie mój wybór. Syna ochrzcilam gdyż jeśli będzie wierzący to mu się przyda jeśli nie to i tak nie będzie to miało znaczenia dla niego. Nie wiem czy pójdzie do komunii, chodzi co prawda do katolickiej szkoły w UK ale głównie dlatego że mają najwyższy poziom nauczania w naszym mieście. Nacisku bardzo dużego na religię nie ma więc jakos to znoszę..
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za odpowiedz. U mnie kir AA NK i problemy duże w interleukinach i nie wiem czy nie zaszkodzilam sobie tymi szczepieniami na alloMRL
Pamiętasz jaki miałas IL10 i IL2? One też mają znaczenie ale jak docent zobaczył mój KIR i NK to już nawet nie chciał cytokin zlecać gdyż leczenie przy złych parametrach pewnie pozostało by podobne..
 
Kmórki miałam ładne, w sensie jakość była dobra, ale mało wychodowałam, zaledwie 7 z czego tylko 4 nadawały się do zapłodnienia i powstały 3 zarodki, ładne bo 5.1.1 i 4.1.1.
Ale od tych suplementów zależy tylko jakość komórek, a to jak Ty pójdziesz na stymulacje już od Twojego organizmu, u mnie duzym utrudnieniem była endometrioza i stąd lewy jajnik wychodowal jedynie 1 komórkę.
 
reklama
Do góry