reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurczę, faktycznie dużo pieniędzy [emoji33]. No ale najważniejsze żeby dzieciątko się w końcu pojawiło [emoji846].
Cieszę się Twoim szczęściem, super [emoji7]
A ja dzisiaj po wizycie u doktora, następną mam za dwa tygodnie i będziemy robić usg. Dziś założyli mi kartę ciąży i czekamy [emoji3590]
Jeszcze nie wiadomo czy są dwa czy tylko jeden zarodek, za wczesnie na „diagnozę” ale na następnej wizycie powinno być już widać :)
Martwi mnie tylko, ze dalej muszę brać tyle lekow... mam prolutex, neoparin, duphaston, acard, encorton, estrofem, lutinius no i witaminy. Wszystko w takich dawkach, ze miesięcznie to koszt tysiaka, a mam to brać do 18tygodnia ciąży :o
Myślałam, ze po udanym transferze już trochę uwolnimy się od kosztów ale widocznie nie... najważniejsze ze się udało nie? [emoji85][emoji3590]
 
Ja też nie przyjmuję. Ja z kościołem to na bakier [emoji12].
Nie wiem co zrobię jak w końcu zajdę i urodzę.... Nie do końca jestem przekonana czy chcę aby moje dziecko czuło się jak wyrzutek, bo mama nie lubi kościoła [emoji849]
Ale tym to będę się później martwić [emoji846]
Ja również antykościelna 😊 i wiem, że jak nam się uda to nie będziemy chrzcić dzieci
 
reklama
Do góry