reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje. Nie czuje sie jakos PIEKNIE:) Nie ma na to czasu hehehe to tylko dobre geny. Ale fakt zawsze bylam w centrum uwagi rodzicow, braci, rodziny i innych mezczyzn. Raz nawet bylam zareczona z kims i nie wiem po co :( Dwa miesiace po zareczynach bylo juz po wszystkim. Poporstu wszystko mnie w nim drazniło. To jak jadł, To jak spal, to ze udawal kogos innego, to ze sie nie smiał, to ze nie lubial zwierzat, a pozniej juz tylko szukalam pretekstow. No i pojawil sie Łukasz ale po wczesniejszych wydarzeniach balam sie zobowiazan bo wydawalo mi sie ze nie potrafie, ze to ze mna cos nie tak. A ja poprostu trafilam na nieodpowiednia dla siebie osobe. I wiecie ze ten moj niedoszly ma dzisiaj 3 dzieci!!! Czyli tak musialo byc :)
@Tasza jak bylam z niedoszlym to mialam identycznie jak

:)
 
reklama
Lidlowa bardzo😊odkąd mamy Lidla blisko, to do innych sklepów jeżdżę tylko po takie rzeczy, których nie ma w Lidlu😁A przez to że większość zakupów robię w Lidlu to przy każdej akcji zbierania naklejek wychodzą mi jakieś 2-3 książki, więc obdarowuję rodzinę 😊
Ja tez troche tego mam, zostawiłam tylko z rybami. Kaczka pachnie w calym domu, biały obrus na stole, czerwona pomada na ustach, szpilki na nogach, mąż, z muchą a psiury w kokarda. Czekamy na gosci. Nie znosze tej kuzynki. Ma gromade rozpieszczonych, grubych dzieci i 3 razy w tygodniu chodzi do Kościoła. Nie ma w sobie nic empatii a jak przyjedzie to obczai wszystkie katy czy jest odpwiednio czysto. Taka dewota a młodsza od mnie dwa lata. Napewno cos skomentuje.
 

Załączniki

  • 20200103_150620.jpg
    20200103_150620.jpg
    837,7 KB · Wyświetleń: 76
Ja tez troche tego mam, zostawiłam tylko z rybami. Kaczka pachnie w calym domu, biały obrus na stole, czerwona pomada na ustach, szpilki na nogach, mąż, z muchą a psiury w kokarda. Czekamy na gosci. Nie znosze tej kuzynki. Ma gromade rozpieszczonych, grubych dzieci i 3 razy w tygodniu chodzi do Kościoła. Nie ma w sobie nic empatii a jak przyjedzie to obczai wszystkie katy czy jest odpwiednio czysto. Taka dewota a młodsza od mnie dwa lata. Napewno cos skomentuje.
Twoje opisy mnie rozwalają😁😁😁Przynajmniej była okazja się ładnie ubrać i pycha kaczuchę zrobić 😋A kuzynka niech sprawdza kąty 😊Już sobie ją wyobraziłam😁Jak jej dzieci podrosną i będą mieć mężów/żony to ona będzie jak taką teściową z horrorów 😂
 
reklama
Do góry