reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem wiem tylko j

a jak wpadne w taki ciag jedzeniowy to ciagle to samo. A i czasu tez brakowalo ostatnio. Teraz cos poczytam. Tylko wiesz jak zrobie deser to moj Łukasz sie krzywi i DUPY NIE URYWA :) wiec zjem jakies mieso i tyle ;) Za to ostatnio mam paranoje na punkcie mango. Moja kolacja to trzy plastry mango i 5 orzechow włoskich.
No ja ostatnio z dietą też bardzo słabo. Święta, Sylwester.. jakoś mi nie po drodze [emoji85][emoji85][emoji85]
 
reklama
My dzis zabieramy na cały długi weekend Dżule, już jest spakowana i odbiera mnie z pracy o 15 ;) muszę się trochę do niej potulić poki jeszcze się daje ;P chatę trzeba ogarnąć, bo po świętach ciagle tylko wegetacja.
My mamy księdza 13- tego. Tak, przyjmujemy.
Allleee faaajjjnnniee ❤ mi niestety bratowa nie daje Amelki na cale weekendy. Wiec mamy tylko siebie i moje psy i dwa koty i 3 rybki ;) a w piwnicy podobno jest myszka ;) i ptaki na tarasie bo je dokarmiam słonecznikiem, a przy okazji gówienka ;)
 
Laski. U mnie dziwna sytuacja. Na tą torbiel brałam 10d 2x1 dupka i potem od 1dc antyki Regulon. I nie dość że okres skąpy to trwał 8d i teraz 11 12dc plamię. To normalne???
 
Tak wiec dzisiaj rano sprawdziłam tylko czy pewne osoby podpisały liste obecności, po czym po kolei rozdawałam wypowiedzenia. Po czym po godzinie zrobiło mi sie nie dobrze i jedna osoba z zarzadu stwierdzila ze skoro zrobilam juz swoje to moge isc dzisiaj do domu :) Swoja droga stwierdzilam ze przy kolejnym posiedzeniu wystapie z wnioskiem o przyjecie mnie do zarzadu. Niezaleznie od tego jak sie potoczy moje in vitro. Musze wziac pod uwage ze jak im sie nie spodoba moj pomysl to tez mnie zwolnią hahahaha Trudo zaryzykuje.
Jestem troche skołowana całą sytuacja. Skoro tak traktują innychto nie mam peosci jak potraktuja mnie. Zaraz poszlam sie wyzyc na silownie. Wracając weszlam do lidla na zakupy, a reczej podjechalam bo tyle nakupilam ze nie utargałabym tego do domu. Dzisiaj odwiedzi nas moja kuzynka i Łukasz prosil zebym kupila jakis alkohol:) Nie wiem jak wy ale ja sie strasznie wstydze kupowac alko. Łukasz twierdzi ze to wynika z problemu , ktory kiedys mial moj tato i ze tylko ludzie majacy problem z alko wstydza sie go kupowac. Moze cos w tym jest :) Ale jest duzo fajnych nowosci w Lidlu. Bardzo lubie Pilos-a. Chociaz nie powinnam nabiału :) Ale znalazlam super batoniki Alesto chia i kokos. Vegan, gluten free i no sugar!!! Moj piwerwszy dzisiaj posilek ale kuuurccze jak mi smakowało. Tylko zawiera troche daktyli. Trudno raz nie zawsze. JAk juz bylam przy kasie i Pani kasowala winko to mnie poprosila o DOWÓD !!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D Za mna kolejka, ja sie zaczelam rechotac - wyszlam na tepą idiot i sie pytam czy nie wygladam na 18 lat !!! A ona ze nie wygladam ale na 30 !!!:-D:-D:-D ja jej podalam dowod i mowie ze nie slyszalam o nowej ustawie na co ona ze to tylko taka polityka Lidla ze do 30 roku zycia alkoholu nie sprzedają!!! Wiedzialyscie o tym?
A ja dziś szaleję w kuchni😊Jutro urodziny naszego młodego więc będę robić dużo różnych przekąsek i tort. No więc z dzieckiem uwieszonym przy spodniach na zmianę z trzymaniem go na rękach (bo musi widzieć co matka robi na blacie) wytworzyłam jak na razie mufinki marchewkowe i pierożki drożdżowe z mięsem mielonym pieczarkami i papryką Pewnie do Twojej diety nic się nie nadaje, ale ja walczę żeby ich nie pozżerać dziś bo cholery pachną jak nie wiem😁😁😁Jak mój M wróci z pracy to raczej trochę ich zniknie😂
 

Załączniki

  • IMG_20200103_092854.jpg
    IMG_20200103_092854.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 72
  • IMG_20200103_133338.jpg
    IMG_20200103_133338.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 69
To chodz do mnie :) Właśnie sie wyleguje w wannie ;) Razem sie zmiescimy ;) Ja w weekend nie robie NIC produktywnego. Czytam, ogladam, pobiegam, Poooossssppie i odespie. Troche sie pokocham ❤ Nigdzie nie ide i nigdzie nie jade. Wskocze jutro bo jeszcze dzisiaj trzeba gosci odpekac w pizame i tak bedzie do wtorku. Mam nawet ochote wylaczyc tel ale za bardzo sie bede denerwowac ze mnie moja mam potrzebuje. We wtorek ma kolęde. Przyjmujecie Ksiedza? Bo ja tak.
A ja księdza nie przyjmuję. Ale wrzuciłam już kaskę na WOŚP. W Lidlu właśnie 😊I kupiłam WOŚPowe skarpetki😂Takie małe szaleństwo 😊
 
Po co Tobie inne forum?! No nie ma jak komus podciąć skrzydła! Patrzac na moj przypadek morfologia sie mało liczy. Jeszcze bedziesz tulic to swoje małe juz drugie szczescie. Wogole nie mysl o tym co ta durna, bezduszna i malo pewnie wyrozumiala osoba powiedziała, napisała... Znowu sie wkurzy...łam a dzisiaj w pracy juz bylo posiedzenie, szykuja sie zmiany. Musze zwolnic 8 osob !!!!!! A zatrudnic nowe !!!!! Od najgorszego jestem oczywiscie JA.
Człowiek od brudnej roboty[emoji6]

Wierzą w Ciebie [emoji3]
 
A ja właśnie się zdenerwowałam.. poszlam zrobic ksero dla interesanta A tam nasza stara, emerytowana sprzątaczka.. I pyta mnie czemu ja taka zgrabna, młoda.. A ja mowie,ze już nie taka młoda.. A ona do mnie "urodziłas juz?"... wiec udaje,ze nie ma pytania i mowie, ze zaraz będę miała 33 lata.. A ona "To Ty już lepiej nie rodź!"... co za małpa... uśmiechnęłam się i wyszłam.. Ale ludzie mają tupet.. gdyby nie była taką miejską plotkarą to bym jej pocisnęła chyba... jej, obiecałam, że będę lepszą wersją samej siebie w Nowym Roku, ale cóż.. natury się nie oszuka!!!
Kopa w dupę bym jej dała! Parszywe babsko!!!
 
reklama
A ja dzisiaj po wizycie u doktora, następną mam za dwa tygodnie i będziemy robić usg. Dziś założyli mi kartę ciąży i czekamy ❤️
Jeszcze nie wiadomo czy są dwa czy tylko jeden zarodek, za wczesnie na „diagnozę” ale na następnej wizycie powinno być już widać :)
Martwi mnie tylko, ze dalej muszę brać tyle lekow... mam prolutex, neoparin, duphaston, acard, encorton, estrofem, lutinius no i witaminy. Wszystko w takich dawkach, ze miesięcznie to koszt tysiaka, a mam to brać do 18tygodnia ciąży :o
Myślałam, ze po udanym transferze już trochę uwolnimy się od kosztów ale widocznie nie... najważniejsze ze się udało nie? 🙈❤️
 
Do góry