reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane moje
Spełnienia marzeń o byciu mamą w tym Nowym 2020 Roku
Nowy Rok,Nowe możliwości
IMG_20191231_101209.jpg
 
Piekne podsumowanie[emoji175][emoji175][emoji175]
Sklonilas i mnie do refleksji... bo to tez byl trudny, zaskakujacy, ale tez jednak dobry rok..

Zaczynajac 2019 bylam pewna ze ivf jako kontynuacja 3 nieudanych iui da nam upragniona ciaze... okazal sie kolejnymi 3 nieudanymi transferami.

Za nami wiele lez i dolkow ktore nas bardzo zblizyly. Nauczylam sie ze nie mozna w zalamywaniu sie myslec tylko o sobie, ale tez trzeba trzymac fason dla tej drugiej ukochanej osoby, zeby ona nie cierpiala podwojnie widzac nasze lzy. Ale tez czasem poplakac razem... Bo przeciez jestesmy w tym razem... to mega trudne, ale dalismy rade... jestesmy silniejsi[emoji1320][emoji1320][emoji1320]

Mielismy nadzieje na Boze Narodzenie we troje. Tymczasem zamiast dzidziusia mamy najslodszego psiaka na swiecie... I chociaz serce sciska jak przechodze obok sklepu z dzieciecymi ubraniami, a my wchodzimy do zoologicznego, to i tak jestesmy mega blisko siebie, mega szczesliwi...a psiak to cudowne spacery ktore daja duzo endorfin, nie wspomne o ciaglej zabawie i glaskaniu malego futrzaka[emoji4]

Zamiast naszej ciazy, moj niedoszly porod to porod mojej siostry... dokladnie ten sam czas... z tego malenstwa tez bedziemy sie cieszyc[emoji175] Kolejna trudna rzecz, ale uczy aby nie byc egoista, przeciez czyjesz szczescie to nie czyjas wina ... a pokusa takiej oceny sytuacji i odciecia sie jest wielka... i choc boje sie tego spotkania, to tez nie moge doczekac sie maluszka.

Z wejscia w 2019 w ivf dochodzimy dalej do kd jesli zajdzie taka koniecznosc. Choc boje sie jak to przyjme. Boje sie ze stracimy czas na to a i tak sie nie uda. A juz wiem, ile to kosztuje...

Trudny rok... jednak wiele sie dzialo... wiele niezaprzeczalnie dobrych rzeczy...

Podczytuje Was choc za dobra rada usunelam sie w cien zeby nie zwariowac...

Jestescie super babeczki[emoji175][emoji175][emoji175] cudowne kobiety ktore daja sile innym kobietom[emoji1320][emoji1320][emoji1320]

jestem pewna ze kazda tutaj obecna doczeka sie swojego serca pod sercem. I o ile cud sam sie nie stanie[emoji3], to konsekwentnie i uparcie same je stworzycie (jak napisala kolezanka) za pomoca dostepnych nam metod leczenia

Z calego serca zycze Wam samych dobrych dni w nadchodzacym 2020![emoji175][emoji175][emoji175]
[emoji173][emoji173][emoji173]
 
Kochana każdy nowy dzień to nowa szansa na szczęście.. Ja jestem totalnym czarnowidzem i nie wierzę że właśnie dzieje się coś na co nie dawano mi szans..
Patrząc w przeszłość straty w bardzo młodym wieku, potem 10 lat traumy na widok ciąż i małych dzieci, potem utraty jajowodow, w ciąży która była cudem mało nie straciłam dziecka w 23tc (leżałam plackiem i trzeslam się że strachu przez kilka miesięcy przed rozwiązaniem), wiadra leków i teraz marnych szans z ostatnim slabiutkim zarodkiem który został pomijany przez 7 lat i nagle pokazała się najwyższą beta przy implantacji jaka widziałam... Na razie to dwa dni ale to już cud u uważam docenta za cudotworce ....
Napisałam to aby podać przykład że cuda się zdarzają a może nawet powtarzają... I ktoś tu pięknie napisał że to my je tworzymy !!! Kochana nie trać nadziei proszę....
to wspaniale cudy !!! bardzo się cieszę, że się doczekałaś!
to budujące, że są osoby jak Ty, ktore po wielu latach i przejsciach otrzymuja wyczekana nagrode :)
 
Dziewczyny pomocy, mam bardzo silny kaszel że zaraz gardło wypluje :( Boję się że ten notoryczny kaszel zaszkodzi zarodkowi! Czy wiecie co w tak wczesnej ciąży można na gardło???
 
reklama
Kochane chciałabym Wam życzyć wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku 2020🤩 każdej z Was życzę tego najpiękniejszego cudu jakim jest cud macierzyństwa .. życie nauczyło nas ogromu pokory i tego co w życiu naprawdę się liczy. Wiem, ze zaczynamy ten rok z super mocą i pełne gotowości do walki ! I wierze , ze każdej z nas ten rok przyniesie najcudowniejsze chwile ❤️❤️❤️
 
Do góry