reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane moja beta pięknie urosła- test pozytywny 😍❤❤❤❤Jesteśmy tacy szczęśliwi 😍😍😍😍 10 usg😊🤗 Życzę Wam wszystkim aby ten przyszly rok przyniósł nam tylko takie dobre wiadomości i aby nam wszystkim udało się zostać Mamusiami 🤗 Może i nie udzielam się zbyt dużo ale chce Wam przy okazji podziękować za wsparcie i za to , że jesteście 😍😊 Dziękuję❤
 
Dziewczyny dziś beta 35 w 7dpt, przyrost w 24h o niecałe 15, czyli wychodzi jakoś przyrost o 68% to niby ok ale chyba powinno być więcej? Powtarzam w czwartek bo wtedy mam wizytę u gina z Invicta, estradiol spadł do ponad 1600 a progesteron wzrósł do 54.6 więc chyba ok. Leukocyty po 2/3 accofilu ponad 43 tyś!
Wyglada dobrze! Trzymam kciuki z całych sił !!!!!
 
Dziewczyny dodzwoniłam się dzisiaj do Łodzi o termin mam dopiero na 03.03. 2020 r 😞 będę dzwonić tam jeszcze pare razy może ktoś komu wcześniej szczęście dopisze zrezygnuje albo któraś z was będzie wiedzieć o wcześniejszym terminie to będę wdzięczna za informacje 😊
 
Dziewczyny jestem 8tc po pierwszym ICSI (3 lata starań nie wchodząc w szczegóły). Na kolejnym badaniu moczu wyszło mi w nim białko. Tym razem jeszcze więcej bo 21,3 mg/dl. Oczywiście można wyczytać na ten temat milion rzeczy. W czwartek mam wizytę u swoją lekarza który ostatnio wydaje mi się że zbagatelizował tą sprawę. Miałyście może takie problem ? Dziękuje za każdą pomoc i odpowiedz.
 
Dziewczyny ja dzisiaj świętuje w pacy ten nowy rok ale wam ciężarówki, waleczne, oczekujące, i te które z jakiejś przyczyny pogrążone są w smutku ( np ja) życzę z całego ❤ aby ten nowy rok 2020 ( w końcu parzysty mimo ze przestępny ale podobna po lutym już ok- zabobon 3020 mojej szwagierki 🤣) przyniósł samo szczęście o spełnienie marzeń zarówno tych olbrzymich jak i tych mikroskopijnych. A ja wypije jutro 🍾i 🍸 za wszystkie bety pozytywne, przyrosty, badania prenatalne, przebieg ciazy i porody i inne marzenia również swoje !!!! Wspaniałe ze jest take forum! To zaszczy poznać takie waleczne dziewczyny jak Wy !!!
 
Kochane moja beta pięknie urosła- test pozytywny 😍❤❤❤❤Jesteśmy tacy szczęśliwi 😍😍😍😍 10 usg😊🤗 Życzę Wam wszystkim aby ten przyszly rok przyniósł nam tylko takie dobre wiadomości i aby nam wszystkim udało się zostać Mamusiami 🤗 Może i nie udzielam się zbyt dużo ale chce Wam przy okazji podziękować za wsparcie i za to , że jesteście 😍😊 Dziękuję❤
Super! A pamiętam że tak się martwilas że za niska..Który dpt masz??? Bete Ci podali w wyniku?
 
Dziewczyny dziś beta 35 w 7dpt, przyrost w 24h o niecałe 15, czyli wychodzi jakoś przyrost o 68% to niby ok ale chyba powinno być więcej? Powtarzam w czwartek bo wtedy mam wizytę u gina z Invicta, estradiol spadł do ponad 1600 a progesteron wzrósł do 54.6 więc chyba ok. Leukocyty po 2/3 accofilu ponad 43 tyś!

Basia, masz w ciągu jednej doby przyrost jaki by cieszył innych po 48h. Tu nie ma co szukać dziury w całym tylko trzeba się cieszyć 😁😁😁
 
Wiedziałam że Ci się uda! [emoji8]bardzo się cieszę!
Dziewczyny dziś beta 35 w 7dpt, przyrost w 24h o niecałe 15, czyli wychodzi jakoś przyrost o 68% to niby ok ale chyba powinno być więcej? Powtarzam w czwartek bo wtedy mam wizytę u gina z Invicta, estradiol spadł do ponad 1600 a progesteron wzrósł do 54.6 więc chyba ok. Leukocyty po 2/3 accofilu ponad 43 tyś!
 
reklama
Dziewczyny jestem 8tc po pierwszym ICSI (3 lata starań nie wchodząc w szczegóły). Na kolejnym badaniu moczu wyszło mi w nim białko. Tym razem jeszcze więcej bo 21,3 mg/dl. Oczywiście można wyczytać na ten temat milion rzeczy. W czwartek mam wizytę u swoją lekarza który ostatnio wydaje mi się że zbagatelizował tą sprawę. Miałyście może takie problem ? Dziękuje za każdą pomoc i odpowiedz.
Niestety ja Ci nie pomogę, bo nie miałam w ciąży badania moczu jeszcze, ale to przede mną. Ja zawsze miałam bakterie w moczu i czasem leukocyty, ale jak nie byłam w ciąży to jakoś się to leczyło... Zobaczymy jak to będzie teraz. Może któraś z dziewczyn coś Ci podpowie. Nie martw się, gdyby to było coś bardzo niepokojącego to lekarz by tego nie przeoczył, pewnie włączy jakieś leczenie, o ile będzie potrzebne ☺️
 
Do góry