reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z imionami jakiś koszmar. Nie chcę Antosiów, Stasiów czy Franków. Pół klasy potem będzie miało tak na imię. Inne imiona zawsze kojarzą mi się z kimś, kogo znam i też mi nic nie pasuje. Jestem chyba walnięta, ale jak na razie tylko Maksymilian mi się podoba. Mąż nie ma zdania ;)
Znam ten bol. U mnie corka i nie ma opcji, zeby sie na jakies imie zdecydowac, bo mamy z mezem zupelnie inne zdania na ten temat.
 
reklama
Tak masz racje i nastawiam się już na długi czas odstawiania tylko martwi mnie tak duża dawka i czas jaki go biorę. Skutki są straszne dla tarczycy. Dodatkowo trzęsą mi się ręce i to tak ze czasami ciężko utrzymać szklankę. Pocenie się bez wysiłku. Zdaniem endokrynolog to skutki tego leku i czasu jaki go stosuje. Chciałam dowiedzieć się czy któraś z Was brała go tak długo.

Na naszym wątku większość dziewczyn korzysta z pomocy Pasnika i nie spotkałam się, żeby zlecał steryd dłużej niż do 12 tygodnia, ale też nie w takiej dawce. Słyszałam, że Malinowski daje czasem na dłużej, ale o to popytaj na wątku poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne.
Jeśli steryd robi więcej szkody to kontaktuj się z lekarzem, który to zlecił. Rozwalona tarczyca też nie jest dobra w ciąży...
 
Dziewczyny byłam dzisiaj cała w strachu na wizycie [emoji173]️ tyle się naczytałam o pustych jajach ale na szczęście było [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ 130 uderzeń/min i to była moja ostatnia wizyta w invicta :)
Usg wyszło 6+1 termin planowany na 19.08
Tak samo mam w apce tylko tam pokazuje 6+6 i już zgłupiałam...🧐
Super😍gratulacje teraz niech zdrowo rosnie🙂
 
Z imionami jakiś koszmar. Nie chcę Antosiów, Stasiów czy Franków. Pół klasy potem będzie miało tak na imię. Inne imiona zawsze kojarzą mi się z kimś, kogo znam i też mi nic nie pasuje. Jestem chyba walnięta, ale jak na razie tylko Maksymilian mi się podoba. Mąż nie ma zdania ;)
Ja polecam Maksymiliana😉@Aduś16 Ci pewnie powie to samo😊 Nasz Maksiczek to super gość 😊a imię kie jest takie popularne jak Antoś czy Kuba. I potem nagle okaże się że gdzieś się przyplącze do Maksia kolega Kacper. Bo takich teamów Maksiowo-Kacprowych to znam już ze 3😊😊😊i sami mamy kolegę Kacpra poznanego na porodówce. Chłopaki urodzili się tego samego dnia😊
 
Dziewczyny, dziś jest 50dc. Nie brałam duphastonu na wywołanie , bo balam sie, ze nie trafię z @ w dni miedzy wolnym, poza tym nie ma dr Sliwinskiego.. chwile temu zobaczylam plamienie. Od razu w kalendarz. Sylwester, Nowy Rok.. I jak policze jutro 1dc to 2 stycznia wypadnie mi 3dc czyli ostatni dzwonek na wizytę. Zadzwonilam do Gamety. 2 stycznia jedziemy na wizytę do dr Czecha w zastępstwie. Była jedna jedyna wolna wizyta u niego. Pani mnie uspokajala, ze oni wszystko mają w systemie. Jak powiedziała,że sprawdzi do kogo mnie może wpisac to modlilam się, aby to był on - podobno tez jest bardzo dobry;) I bach, pani mowi,ze on ;) Tak mnie dziś glowa boli, intensywny dzień w pracy, do tego muszę się wziąć za sernik, ale podjarałam się bardzooo tym faktem, ze znow.. ze znow tam jedziemy... @bazylia128 mozesz mnie wpisać do kalendarza ;) proszę;)
Ja sie lecze u dr Czecha i moge ci powiedziec ze jest naprawde dobrym specjalistą. Nie naciaga i szybko znajduje problem. Pomaga jak tylko moze i angażuje się bardzo. Pozdrawiam i zycze powodzenia ✊
 
Ja sie lecze u dr Czecha i moge ci powiedziec ze jest naprawde dobrym specjalistą. Nie naciaga i szybko znajduje problem. Pomaga jak tylko moze i angażuje się bardzo. Pozdrawiam i zycze powodzenia [emoji110]
O. Dziękuję kochana za opinię. Denerwuje się tą wizytą, wiadomo, Nowy lekarz. Ale może nic nie dzieje się bez przyczyny i on cos innego wymyśli? ;)
 
reklama
Dziewczyny, dziś jest 50dc. Nie brałam duphastonu na wywołanie , bo balam sie, ze nie trafię z @ w dni miedzy wolnym, poza tym nie ma dr Sliwinskiego.. chwile temu zobaczylam plamienie. Od razu w kalendarz. Sylwester, Nowy Rok.. I jak policze jutro 1dc to 2 stycznia wypadnie mi 3dc czyli ostatni dzwonek na wizytę. Zadzwonilam do Gamety. 2 stycznia jedziemy na wizytę do dr Czecha w zastępstwie. Była jedna jedyna wolna wizyta u niego. Pani mnie uspokajala, ze oni wszystko mają w systemie. Jak powiedziała,że sprawdzi do kogo mnie może wpisac to modlilam się, aby to był on - podobno tez jest bardzo dobry;) I bach, pani mowi,ze on ;) Tak mnie dziś glowa boli, intensywny dzień w pracy, do tego muszę się wziąć za sernik, ale podjarałam się bardzooo tym faktem, ze znow.. ze znow tam jedziemy... @bazylia128 mozesz mnie wpisać do kalendarza ;) proszę;)
Ja też jestem zapisana do niego na 2 stycznia :surprised:
 
Do góry