reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane mam prosbe nasz kalendarz niknie z dnia na dzien ;( robie co moge i wpisuje nawet jak wychacze wizyty u diabetologa :) Bez was nie bedzie kalendarza :( Wiem ze w styczniu sie bedzie dzialo i moze taki czas ale jednak cos tam sie u niektorych dzieje :)
A właśnie miałam pisać[emoji16] wrzuć mi 13sty wizytę w klinice[emoji3]
 
NK w endo??? A skąd wiesz ???
NK w endo są w wyniku receptywnosci który Invicta bada. Generalnie jak są za wysokie to trzeba zbić a wlew domacicznie / scratching je jeszcze bardziej pobudzi. Pasnik mój wynik receptywnosci też oglądal i wlewu nie zalecił, tylko podskornie. Gin też scratching odradzil przy tym wyniku
 
NK w endo są w wyniku receptywnosci który Invicta bada. Generalnie jak są za wysokie to trzeba zbić a wlew domacicznie / scratching je jeszcze bardziej pobudzi. Pasnik mój wynik receptywnosci też oglądal i wlewu nie zalecił, tylko podskornie. Gin też scratching odradzil przy tym wyniku
A zaczęłaś podawać sobie ten accofil od kiedy???
 
zapomnialam dodac ze dzisiaj tescie wrocili z Poznania i dostałam dwie pętaczki watrobianki [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]
zakochalam sie w tym smaku [emoji7] [emoji7] [emoji7] I nie obchodzi mnie nawet ewentualny cukier chociaz nie powinno go byc tam za duzo :) Ja jem watrobianke w łódeczkach z papryki i z ogórkiem kiszonym. No poprostu nie ma lepszego fast foodu ;) Ale watrobka tez ma w sobie duzo zdrowych składników, pytanie tylko ile ta watrobianka wedzona uhhhmmmm ma w sobie watrobki :-D
Wątróbka z cebulką...[emoji4][emoji39]
 
reklama
Tak prenatalne to dla mnie oczywistosc. Ja mowie o badaniu typu nifty (ja robilam Neobona).
W poprzedniej ciazy poznalam plec w 16t.
Nie wiem co to ja mialam prenatalne z pobraniem krwi na choroby genetyczne. Ja pewnie bym juz wiedziala płeć na 100 % ale akurat tak się złożyło ze na ost wizycie dopiero mialam 14 tydz. Juz tylko kilka dni. :) :):):)
 
Do góry