reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Coś tam dziś czytałam o ziołach ojca sroki, niby polecane jak są bezowulacyjne cykle.. któraś stosowała? Ciekawe czy można sobie tym zaszkodzić przy naszych lekach do transferu..

Czy przy lekach do transferu nabroja to nie wiem ale przy stymulacji mogą nabroić. Np może wyjść hiperstymulacja. A jeśli chodzi o ta mieszanke nr 3 to używałam i u mnie zero reakcji. Owulacji jak nie miałam, tak podczas picia nie wystąpiła, wiec podejrzewam ze nie każda reaguje na nie
 
reklama
Czy przy lekach do transferu nabroja to nie wiem ale przy stymulacji mogą nabroić. Np może wyjść hiperstymulacja. A jeśli chodzi o ta mieszanke nr 3 to używałam i u mnie zero reakcji. Owulacji jak nie miałam, tak podczas picia nie wystąpiła, wiec podejrzewam ze nie każda reaguje na nie
Hmm. No właśnie.. jeszcze gdyby byla pewność, ze nie zaszkodzi to można byłoby spróbować. W sumie skoro istnieje ryzyko hiperki to przy niepekających pęcherzykach tez może być problem.
 
To raczej nie powinnas brac DHEA one bardziej wpływaja na wysokść a nie na jakosc komorek.
Powiem ci ,że miałam ostatnio bardzo mało komórek 3 ;(, ale to podejrzewam efekt majej ilości leków. Miałam menopur 150 i 2 dni nawet 75. Teraz mam zapisane 225 liczę na coś więcej oby się udało i było chociaż co zamrozić. Ale s..a @nie chce przyjść. 4 dni opóźnienia, puchnieta jestem . Masakra
 
Hejka;) No to zacny plan;) My mamy zaproszenie od znajomych, na wyjście sylwestrowe z ich znajomymi i chyba skorzystamy- lepsze to niż siedzenie w domu. Impreza koszyczkowa, jeszcze nie wiem co przygotować.
Dziś wybieramy się do Kościoła na bożonarodzeniowy koncert charytatywny. Datki przeznaczone zostaną na oddział dziecięcy naszego szpitala. Będę wyła na każdej kolendzie [emoji24][emoji24][emoji24]
U mnie dziś 48dc. Ale jeszcze nie wzięłam duphastonu, boję się, że ten 2-3dc wypadnie mi nie daj boże w niedzielę czy Nowy Rok. Myślę,że jak samo nie ruszy to zacznę jeść za tydzień.
Ja jade i juz pisalam z moim bratem i jego rodzinka do Uniejowa. Bede smigac w stroju kapielowym. i oczywiscie z mezem. tez kocham koledy i szybko sie wzruszam. Czasami i zwlaszcza jak jestem na hormonach to płacze na reklamach albo jak ktos wygra w durnym teleturnieju ;)
 
Ja jade i juz pisalam z moim bratem i jego rodzinka do Uniejowa. Bede smigac w stroju kapielowym. i oczywiscie z mezem. tez kocham koledy i szybko sie wzruszam. Czasami i zwlaszcza jak jestem na hormonach to płacze na reklamach albo jak ktos wygra w durnym teleturnieju ;)
Noooo sie smiejcie :) A jak przy tym staram sie udawac ze niby sie trzymam a grdyka chodzi i moje wielkie oczy całe ze szkła. Jak nie wytrzymam to jeszcze przy tym wydaje dziwne dzwieki i w koncu pekam :)
 
reklama
Powiem ci ,że miałam ostatnio bardzo mało komórek 3 ;(, ale to podejrzewam efekt majej ilości leków. Miałam menopur 150 i 2 dni nawet 75. Teraz mam zapisane 225 liczę na coś więcej oby się udało i było chociaż co zamrozić. Ale s..a @nie chce przyjść. 4 dni opóźnienia, puchnieta jestem . Masakra
Ja mam ostatnio bardzo regularne cykle i mysle ze ma to zwiazek z metformina i duza aktywnością :) Jak sie ma do tego sport, dieta (poza watrobianką)😍 i suplementacją pokaze juz niedługo jakie efekty z tego wyjdą :)
 
Do góry