reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Netiaskitchen teskno mi za tobą :( co tam sobie robisz ciekawego ? Ja ogladam Przemineło z wiatrem a obok mąż probuje uruchomic mojego czytnika e-book ktorego mi dal w prezencie :) Dzisiaj jeszcze mam w planach zrobic domek z piernika bo kupilam gotowca w ikei i nie mialam czasy zrobic. Pierwszy dzien kiedy moge odpoczac. Obiad zamowilismy a ja caly dzien smigam w pizamie i grubych skarpetach :) Łukasz obiecał ze cos zadziala z tym nowym czytnikiem to mam zamiar poczytac w wannie z piana i swiecami :) Kupilam oczywiscie nowa ksiażke horror nie wiem jak to sie ma do dzisiejszego lenistwa ale juz sie nie moge doczekac :)
Doktor sen stephana Kinga, tak jakby kontynuacja Lśnienia. Zobaczymy czy mnie porwie :)
 
reklama
Doktor sen stephana Kinga, tak jakby kontynuacja Lśnienia. Zobaczymy czy mnie porwie :)
zapomnialam dodac ze dzisiaj tescie wrocili z Poznania i dostałam dwie pętaczki watrobianki 😍 😍 😍 😍 😍
zakochalam sie w tym smaku 😍 😍 😍 I nie obchodzi mnie nawet ewentualny cukier chociaz nie powinno go byc tam za duzo :) Ja jem watrobianke w łódeczkach z papryki i z ogórkiem kiszonym. No poprostu nie ma lepszego fast foodu ;) Ale watrobka tez ma w sobie duzo zdrowych składników, pytanie tylko ile ta watrobianka wedzona uhhhmmmm ma w sobie watrobki :-D
 
Witajcie dziewczyny po świętach [emoji4]
Teraz czas na sylwestrowe szaleństwo [emoji322][emoji322][emoji323][emoji313][emoji313][emoji312][emoji312]

Ja wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę duphastonu i czekam na okres eh w końcu bo dziś 57dc. Na razie nie mam żadnej daty ustalonej wszystko zależy kiedy okres przyjdzie i wtedy umówię wizytę na usg sprawdzające wielkość endometrium.

Jakie macie plany na ostatni dzień w roku? Ja z rodzicami w domu przed tv i super jedzonkiem - będzie galart, tatar wołowy, bigos i sałatka gyros [emoji5] miały być golonki ale w Holandii brak takich specjałów
 
Ja to sylwestra też spędzam w domu przy soczku ;) chociaż może przed północą pojedziemy na górkę zobaczyć fajerwerki. Byłam w paru stolicach na Sylwestra ale Reykjavik bije wszystkich na głowę. Oni już się zaczynają rozgrzewać 😂 a w sylwestra i nowy rok „walą” cały dzień 😎
Ale teraz jak nie mogę to wypiłabym wszystko (chociaż bardzo rzadko piłam alkohol) A wgl Hugosprit - jeżeli ktoś nie próbował to polecam 10000%
Zresztą mam ochotę na wszystko czego nie mogę 😂
 
Witajcie dziewczyny po świętach [emoji4]
Teraz czas na sylwestrowe szaleństwo [emoji322][emoji322][emoji323][emoji313][emoji313][emoji312][emoji312]

Ja wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę duphastonu i czekam na okres eh w końcu bo dziś 57dc. Na razie nie mam żadnej daty ustalonej wszystko zależy kiedy okres przyjdzie i wtedy umówię wizytę na usg sprawdzające wielkość endometrium.

Jakie macie plany na ostatni dzień w roku? Ja z rodzicami w domu przed tv i super jedzonkiem - będzie galart, tatar wołowy, bigos i sałatka gyros [emoji5] miały być golonki ale w Holandii brak takich specjałów
Hejka;) No to zacny plan;) My mamy zaproszenie od znajomych, na wyjście sylwestrowe z ich znajomymi i chyba skorzystamy- lepsze to niż siedzenie w domu. Impreza koszyczkowa, jeszcze nie wiem co przygotować.
Dziś wybieramy się do Kościoła na bożonarodzeniowy koncert charytatywny. Datki przeznaczone zostaną na oddział dziecięcy naszego szpitala. Będę wyła na każdej kolendzie [emoji24][emoji24][emoji24]
U mnie dziś 48dc. Ale jeszcze nie wzięłam duphastonu, boję się, że ten 2-3dc wypadnie mi nie daj boże w niedzielę czy Nowy Rok. Myślę,że jak samo nie ruszy to zacznę jeść za tydzień.
 
Coś tam dziś czytałam o ziołach ojca sroki, niby polecane jak są bezowulacyjne cykle.. któraś stosowała? Ciekawe czy można sobie tym zaszkodzić przy naszych lekach do transferu..
 
To dobrze, odpocznij ja jzu prawie 4 miesiace przerwy mam po 4 transferze. Nasz najwieksza bojowniczka jest @Netiaskitchen transferujaca co miesią z jedna przerwa na histeroskopie. Dobadasz sie , przeanalizujesz, bierz suplementy i zostan z nami :)
I co z tego wyszło 😊nic... Teraz zaczynam od nowa. W międzyczasie powrót do pracy po macierzyńskim na jeśli się uda w ogóle tam wrócić (jeśli nie to nowa praca), dziecię do żłobka od marca. Lekcja pokory odrobiona. Nie można planować nawet z jakimś tam sporym wyprzedzeniem, że ivf się uda. Nawet jeśli się już raz udało. Uda się wtedy gdy będzie ten czas, ten zarodek, te najlepsze warunki. Teraz dobadamy sporo rzeczy, żeby coś wiedzieć więcej. I może w końcu się uda. Na razie dzis 2dc, w sumie to fajnie, bo na Sylwestra akurat mi się skończy @ 😊Sukienka nieskończona nadal, ale mam jeszcze kilka dni. Nowy kolor na głowie jest. Zwierzątka leśne do ozdoby stołu urodzinowego naszego młodego zrobione. Naprawdę to był super rok, ale już czekam na ten nowy magiczny 2020😊
 
reklama
Witajcie dziewczyny po świętach [emoji4]
Teraz czas na sylwestrowe szaleństwo [emoji322][emoji322][emoji323][emoji313][emoji313][emoji312][emoji312]

Ja wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę duphastonu i czekam na okres eh w końcu bo dziś 57dc. Na razie nie mam żadnej daty ustalonej wszystko zależy kiedy okres przyjdzie i wtedy umówię wizytę na usg sprawdzające wielkość endometrium.

Jakie macie plany na ostatni dzień w roku? Ja z rodzicami w domu przed tv i super jedzonkiem - będzie galart, tatar wołowy, bigos i sałatka gyros [emoji5] miały być golonki ale w Holandii brak takich specjałów
U mnie zapowiadany wcześniej gruby melanż na imprezie że znajomymi😁Juz zaczynam o tym myśleć.
 
Do góry