reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mam ostatnio bardzo regularne cykle i mysle ze ma to zwiazek z metformina i duza aktywnością :) Jak sie ma do tego sport, dieta (poza watrobianką)😍 i suplementacją pokaze juz niedługo jakie efekty z tego wyjdą :)
Ja też zawsze.miałam, różnica jeden max dwa dnia ale potych lekach itp to już sama głupieje i mój organizm pewnie też. Od owulacji biorę co drugi dzień gonapeptylpierwszy raz zastanawiam się czy to może nie przez to.
 
Ja jade i juz pisalam z moim bratem i jego rodzinka do Uniejowa. Bede smigac w stroju kapielowym. i oczywiscie z mezem. tez kocham koledy i szybko sie wzruszam. Czasami i zwlaszcza jak jestem na hormonach to płacze na reklamach albo jak ktos wygra w durnym teleturnieju ;)
Hahaha rozwaliłaś mnie z tym teleturniejem, ale wiem co czujesz bo mnie doprowadziła do łez ta czołówka disneya gdzie zamek się pokazuje - to wystarczyło 😂
 
Hahaha rozwaliłaś mnie z tym teleturniejem, ale wiem co czujesz bo mnie doprowadziła do łez ta czołówka disneya gdzie zamek się pokazuje - to wystarczyło 😂
Ale numer!!! Też tak miałam 😊Jakoś w czasie poprzedniej stymulacji. I płakałam wtedy też na reklamach. Na wszystkich gdzie były dzieci i zwierzęta (czyli prawie na wszystkich😊)
 
Ja jade i juz pisalam z moim bratem i jego rodzinka do Uniejowa. Bede smigac w stroju kapielowym. i oczywiscie z mezem. tez kocham koledy i szybko sie wzruszam. Czasami i zwlaszcza jak jestem na hormonach to płacze na reklamach albo jak ktos wygra w durnym teleturnieju ;)
Oj.. To witaj w klubie.. Ja nie potrzebuje hormonów.. wzrusza mnie wszelkie dobro.. A wyje w niespodziewanych momentach.. jak idę z moją siostrzenicą do kina na bajkę (prawie wszystkie Daisneya są nasze) to potrafi w kinie na głos wywalić: " nie płacz ciocinka!". Ostatnio wyganiam ją z koleżankami [emoji85] zazdraszczam tego Uniejowa! Udanego plumkania w wodzie !
 
Oj.. To witaj w klubie.. Ja nie potrzebuje hormonów.. wzrusza mnie wszelkie dobro.. A wyje w niespodziewanych momentach.. jak idę z moją siostrzenicą do kina na bajkę (prawie wszystkie Daisneya są nasze) to potrafi w kinie na głos wywalić: " nie płacz ciocinka!". Ostatnio wyganiam ją z koleżankami [emoji85] zazdraszczam tego Uniejowa! Udanego plumkania w wodzie !
Bo jestes bardzo dobra kobietą tylko mało dobrą dla siebie :) Ale nad tym popracujemy :) Ja zawsze chodze do kina z moja siostrzenica kotra teraz jest w 6 klasie podstawowki i moją mamą. I calą droge Amelka opowiadała ze sie modli o to zeby tylko wysoki chłopak ja poprosił do tanczenia na komersie poloneza czyli tylko za dwa lata :) Ostatnio byłyśmy na czarownica 2. juz nie zapomne jak kiedys sie wybrałysmy jakos w trakciee mojego 2 transferu na Mamma mia 2 i tamta Amanda zaszła w ciążę i całą hisstorie sie rozpływała nad tym jaka bedzie mama !!!
 
reklama
Oj.. To witaj w klubie.. Ja nie potrzebuje hormonów.. wzrusza mnie wszelkie dobro.. A wyje w niespodziewanych momentach.. jak idę z moją siostrzenicą do kina na bajkę (prawie wszystkie Daisneya są nasze) to potrafi w kinie na głos wywalić: " nie płacz ciocinka!". Ostatnio wyganiam ją z koleżankami [emoji85] zazdraszczam tego Uniejowa! Udanego plumkania w wodzie !
A byłaś na nowej wersji Króla Lwa? Taki wyciskacz łez jakich mało ❤️😊😊😊Czekam, żeby obejrzeć w tv, bo na Netflixie nie ma niestety😪
 
Do góry