reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oddam za darmo całe opakowanie DHEA Eljot 25. Prosze tylko o opłacenie przesyłki. Ja nie bede tego brac bo mam wysokie AMH.
Dziewczyny z niskim AMH te tabletki chyba działaja bo mi urosło 😋
Kochana gdzie mogę kupić ten suplement ? Ile tego brałaś? Muszę się zaopatrzyć tuż po świętach.. Jeszcze jakieś specyfiki godne polecenia bez recepty? Ja tak rozmyślam przy okazji wigilii... Kurczę transfer w taki dzień to był kiepski pomysł..
Dziewczynki mam nadzieję że Wam dzisiejszy dzień upływa w rodzinnej i radosnej atmosferze :D
 
reklama
Moje drogie forumowiczki w ten szczególny czas w roku chciałabym Wam życzyć sił i wytrwałości,bo czy nasze największe marzenie sie spełni czy nie,potrzebujemy siły, akceptacji i zrozumienia.
Życzę Wam zdrowia i spełnia marzeń,tych maleńkich i tych większych.
IMG_20191224_191302.jpg
 
Bardzo dziękuję za info 😘😘, każda porada jest dla mnie na wagę złota. A robiłaś badanie KIR?? Jak to wygląda nie mogę znaleźć na neci? Mogę zrobić w każdym dniu cyklu? To z krwi?
Badanie z krwi,dc bez znaczenia,ja dostalam wyniki pocztą po 3tygodniach,po uprzednim zaplaceniu za polecony,ja robilam KIRy w Prokocimiu.
Nie wiem czy masz,ale warto tez komorki NK zbadac i ALLO MLR
 
Naprawdę w cuda już nie wierzę, jestem realistka, zrobiłam co się da, niestety chyba za późno wdrożyłam immunoterapie i wytracilam ładne zarodki.. :( Przepraszam Was, znikam gdyż nie chcę psuć Wam świątecznych nastrojów ;) Wesołych Świąt kochane!!!
Wesołych i spokojnych. 😘Da się.
Ucałuj rodzinkę,
Jak się uda to będziesz najszczęśliwszą osobą na świecie ,a jak nie to się możemy razem napier***** w Sylwestra😘😘😘😘
A w nowym roku będę potrzebować paru immuno porad, więc się będę odzywać 😘
 
Wesołych i spokojnych. 😘Da się.
Ucałuj rodzinkę,
Jak się uda to będziesz najszczęśliwszą osobą na świecie ,a jak nie to się możemy razem napier***** w Sylwestra😘😘😘😘
A w nowym roku będę potrzebować paru immuno porad, więc się będę odzywać 😘
Odzywaj się koniecznie bo ja wyczytałam chyba wszystko po 5 razy od początku i od końca hahahaha więc prawie na pamięć znam :D Ten zarodek podany to taka sierotka która klinika mi nie chciała podać po drugiej stymulacji gdyż został jako jeden z 3 a ten transfer zakończył się biochemem.. Wszystko przez to że byłam w programie Do skutku i kazali 2 transferowac.. Potem po 3 ciej stymulacji miałam 5 i tego też nie podali bo tamte były lepsze jakości.. biedak 7 lat na swoją kolej czekał hahaha
 
Dziewczyny poplakalam się dziś ale to w reakcji na prezent jaki dostałam... Nie chodzi mi o zarodek.. Książka 'Umrzeć za Gdańsk'... Taka refleksja mnie naszła że kocham to miejsce jak żadne inne na świecie i nie chce wracać do brytoli już... Ach tam taka świąteczna zaduma...
 
Odzywaj się koniecznie bo ja wyczytałam chyba wszystko po 5 razy od początku i od końca hahahaha więc prawie na pamięć znam :D Ten zarodek podany to taka sierotka która klinika mi nie chciała podać po drugiej stymulacji gdyż został jako jeden z 3 a ten transfer zakończył się biochemem.. Wszystko przez to że byłam w programie Do skutku i kazali 2 transferowac.. Potem po 3 ciej stymulacji miałam 5 i tego też nie podali bo tamte były lepsze jakości.. biedak 7 lat na swoją kolej czekał hahaha
Skoro po 7 latach się rozmroził, to kto wie, co to za fajter:) Dobrze zrobiłaś, że go zabrałaś. Jakoś tak smutno, ciągle pomijany. Trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry