reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty💞💞💞💞💞

:-D:-D:-DTrzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😋😋😋 Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :-D:-D:-D
Będzie sie działo 👍👍👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz☃☃


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-12-24 @mary.m - kolejne USG przed trnsferem
2019-12-24 @Aduś16 - transfer

2019-12-27 @Dakita30 - USG pecherzykowe
2019-12-27 @Czarnula34 - wizyta u dabetologa
2019-12-27 @Aneczka85_01 - wizyta w klinice
2019-12-28 @Alicja90 - kolejna wizyta w klinice
2019-12-30 @Breath_less - wizyta serduszkowa
2019-12-30 @Aduś16 - BETA
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020.01.08 @Czarna1985 - wizyta u dc Paśnika
2020-01-09 @sandra777.12 - USG
2020-01-31 @fredka84 - wizyta u dc Pasnika
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-05-27 @goffa13 -termin porodu
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-06-08 @nieagatka - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu

@mary.m mamy nadzieje, ze dzisiejsza wizyta wszystko wyjaśni. Mocne ✊ ✊ ✊ ✊

@Aduś16 nareszcie sie doczekałaś :) Za chwile bedziesz w ciąży

@Skarbulenka urodziła ??

Korzystając z okazji chciała bym Wam, Nam wszystkim zyczyć nie tylko szcześliwych świąt ale wspaniałego Nowego Roku. Dla wielu z nas bedzie on trudny, pełen nadzieji, niepewności ale zapewne dla wielu pelen radosci i spełnienia marzeń 💞 💞 💞

Niech ten wyczekiwany CUD sie w koncu ziści 👍👍👍👍👍✊✊✊✊✊✊
Spokojnych i Rodzinnych świąt☃☃☃☃🎀🎀🎀

Miłego dnia 💋💋💋💋💋💋

Dziękuję Kochana, endo ładne 8,8 mm, wyniki podobno też, transfer w piątek jupii :) Tym razem dostałam Lutinus (pierwszy raz) i Crinone, oczywiście tanio nie było .

Dziewczynki życzę Wam spokojnych, rodzinnych Świąt i nie pozwólcie żeby jakieś głupie komentarze wyprowadziły Was z równowagi (jak to nieraz z rodzinką bywa, przynajmniej u mnie zwykle ktoś coś chlapnie eh..) pamiętajcie, że jesteśmy twarde babki!
 
reklama
Wyniki z mojej weryfikacji, dziś18dpt.
betaHCG- 11398,56 mlU/ml
progesteron- 70 NG/ml
estradiol- i tu mój szok, bo jeszcze 3 dni temu wynosił 200- 2464 PG/ml
A teraz szczerze mówiąc czekam na USG 27.12, bardziej niż na Wigilię i Boże Narodzenie, bo jeśli będzie dobrze, to spełni się moje największe marzenie w życiu 🥺
Jestem wzruszona, przerażona, szczęśliwa jednocześnie. Dziękuję Wam za wsparcie i proszę o kciuki dalej, bo to dopiero początek naszej drogi ✊🥰
Gratuluję!!!!
 
Do góry