reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty💞💞💞💞💞

:-D:-D:-DTrzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😋😋😋 Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :-D:-D:-D
Będzie sie działo 👍👍👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz☃☃


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-12-24 @mary.m - kolejne USG przed trnsferem
2019-12-24 @Aduś16 - transfer

2019-12-27 @Dakita30 - USG pecherzykowe
2019-12-27 @Czarnula34 - wizyta u dabetologa
2019-12-27 @Aneczka85_01 - wizyta w klinice
2019-12-28 @Alicja90 - kolejna wizyta w klinice
2019-12-30 @Breath_less - wizyta serduszkowa
2019-12-30 @Aduś16 - BETA
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020.01.08 @Czarna1985 - wizyta u dc Paśnika
2020-01-09 @sandra777.12 - USG
2020-01-31 @fredka84 - wizyta u dc Pasnika
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-05-27 @goffa13 -termin porodu
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-06-08 @nieagatka - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu

@mary.m mamy nadzieje, ze dzisiejsza wizyta wszystko wyjaśni. Mocne ✊ ✊ ✊ ✊

@Aduś16 nareszcie sie doczekałaś :) Za chwile bedziesz w ciąży

@Skarbulenka urodziła ??

Korzystając z okazji chciała bym Wam, Nam wszystkim zyczyć nie tylko szcześliwych świąt ale wspaniałego Nowego Roku. Dla wielu z nas bedzie on trudny, pełen nadzieji, niepewności ale zapewne dla wielu pelen radosci i spełnienia marzeń 💞 💞 💞

Niech ten wyczekiwany CUD sie w koncu ziści 👍👍👍👍👍✊✊✊✊✊✊
Spokojnych i Rodzinnych świąt☃☃☃☃🎀🎀🎀

Miłego dnia 💋💋💋💋💋💋
 
Kochane Ciocie wczoraj o 20.47 przyszła na świat moja Paulinka 😍😍😍 3480 kg i 54 cm 😍😍😍 poród SN... myślałam, że będzie gorzej 😊
Teraz trzymam za Was wszystkie kciuki aby każdej z Was się w końcu udało!!!!! To forum jest boskie 😁😁😁

Witamy Paulinko 😘❤️
Najpiękniejszy prezent!!!

Niech Malutka rośnie zdrowo a ty szybko wracaj do sił!
 
Dziewczynki, dla wielu staraczek święta to trudny czas, ale życzę wam, żeby te święta były wyjątkowe - ostatnie we dwójkę. Zapamietajcie dobrze te święta, bo życzę wam, żeby na następne święta czekało na was mnóstwo rad czego nie może jeść mama karmiąca 🍼, 🌲 musiała mieć plastikowe bombki, papier do pakowania 🎁 był podarty zanim go uzyjecie i wiele innych podobnych atrakcji ❤️😁

Mamuskom wracającym po rodzeństwo życzę aby kolejne święta były w większym gronie 👨‍👩‍👧‍👦, a tym co w tym roku zostały mamami życzę chociaż kilku przespanych nocy 💤

WESOŁYCH ŚWIĄT!
 
Kochane Ciocie wczoraj o 20.47 przyszła na świat moja Paulinka 😍😍😍 3480 kg i 54 cm 😍😍😍 poród SN... myślałam, że będzie gorzej 😊
Teraz trzymam za Was wszystkie kciuki aby każdej z Was się w końcu udało!!!!! To forum jest boskie 😁😁😁
Gratulacje!!! ❤️❤️❤️Masz najpiękniejsze święta na świecie!!! 😍😍😍Aż się poplakalam z radości!!! Cieszcie się teraz tym szczęściem, bo nie ma większego na świecie!!! ❤️
 
Kochane Ciocie wczoraj o 20.47 przyszła na świat moja Paulinka [emoji7][emoji7][emoji7] 3480 kg i 54 cm [emoji7][emoji7][emoji7] poród SN... myślałam, że będzie gorzej [emoji4]
Teraz trzymam za Was wszystkie kciuki aby każdej z Was się w końcu udało!!!!! To forum jest boskie [emoji16][emoji16][emoji16]
Witamy na świecie [emoji3][emoji3][emoji3]

Mama odpalaj cycki[emoji6]
 
Po CC w 37+1 z ciąży mocno zagrożonej też miewałam z tyłu głowy, że "wyrwali ja z brzucha". Jeszcze nie gotową, może trzeba było zaczekać. Psychika kobiety na tle ciąży i zdrowia dziecka jest niezwykle delikatna. Mnie przeszło jak córeczka dogoniła dzieci urodzone o czasie z wagą, wzrostem. Wcześniej trochę przeżywałam, że tak wcześnie. Choć każdy kto zna moją historię trzymiesięcznego przebywania na patologii ciąży wie, że wszystko zakończyło się wspaniale.
Moja terminowa ale malutka. Nagłe cc. Wolniej się rozwija trochę, chyba przez to że była hipotrofikiem w górnej półce wagowej. No ale z jednym pędzi na pewno. Z wagą [emoji23] je i je i je[emoji23]
 
reklama
Do góry