reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję Wam kochane za wsparcie i tyle ciepłych słów... 😘

@Skarbulenka ogromne gratulacje ♥️

Cudownych, radosnych i przepełnionych miłością Świąt Bożego Narodzenia. Niech przyniosą przede wszystkim szczescie, zdrowie i bliskość. Spełnienia wszystkich marzeń, w szczególności tego jedynego... ♥️ Wszystkiego Najwspanialszego na ten Świąteczny czas i nie tylko.
🎄☃️😊
 
Kochane Ciocie wczoraj o 20.47 przyszła na świat moja Paulinka 😍😍😍 3480 kg i 54 cm 😍😍😍 poród SN... myślałam, że będzie gorzej 😊
Teraz trzymam za Was wszystkie kciuki aby każdej z Was się w końcu udało!!!!! To forum jest boskie 😁😁😁
O Matko ♥️🥰 nie mogłaś zrobić sobie i nam lepszego prezentu na Święta. Piękna dziewczynka, Gratulacje! Tak bardzo się cieszę, że już jesteście razem :) Wszystkiego Dobrego, cieszcie się sobą 😘
 
No co ty??? Aż tak to jej ciążyło?
Ja tego nie rozumiem, bo dla mnie to w ogóle jest nie pojęte, żeby ktoś się do kogoś przypierdzielał o to jak rodzi, szok.
Znam ja cale zycie i tez bylam bardzo zaskoczona, bo mi to sie w glowie nie miesci. Zwlaszcza, ze moj porod tez sie skonczyl cc i ani przez sekunde tego nie zalowalam.
 
Kochane Ciocie wczoraj o 20.47 przyszła na świat moja Paulinka [emoji7][emoji7][emoji7] 3480 kg i 54 cm [emoji7][emoji7][emoji7] poród SN... myślałam, że będzie gorzej [emoji4]
Teraz trzymam za Was wszystkie kciuki aby każdej z Was się w końcu udało!!!!! To forum jest boskie [emoji16][emoji16][emoji16]
Gratulacje Mamo!
Pieknych Swiat! [emoji8]
 
@sandra777.12 no to dzidziuś Ci zafundował przeżycia na święta 😳 to jest coś.czego.sie ogromnie boję i o czym myślę kilka razy dziennie :( wiem, że nie mam wpływu na to czy to się wydarzy czy nie- tak samo jak Ty nie miałaś.
I najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło. Ja też się staram mieć w głowie słowa mamyginekolog- nie każde plamienie/krwawienie w ciąży oznacza poronienie. Około połowa kobiet na którymś etapie ciąży to przechodzi. Życzę Ci spokoju i aby taka sytuacja się już nie powtórzyła 😘 dbaj o siebie i odpoczywaj 😊
 
reklama
Do góry